Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeket a dolgokat figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a dolgokat figyelembe véve valóban érdemesebb lemondani az ismerkedésről és helyette más dologgal foglalkozni 23 évesen?

Figyelt kérdés
Saját magamra mindig is úgy tekintettem, hogy sem külsőleg, sem pedig belsőleg esélyem sem lenne a lányoknál. Ha megtetszett egy lány mindig arra a véleményre jutottam, hogy mit is képzelek magamról, úgyis kevés vagyok hozzájuk. Másokat mindig is sokkal jobbnak tekintettem magamnál. Természetesen miért is pont Én kellenék bárkinek is, ha van nálam sokkal jobb is. Az utóbbi 10 évben annyira elidegenedtem az emberektől, hogy mára már egy egyszerűnek tűnő beszélgetést sem tudok kialakítani és fenntartani. Rám soha nem voltak kíváncsiak az emberek, mindig is levegőnek néztek és úgy érzem az elmúlt tíz évben nagyon sok mindenből kimaradtam, Pl: abból, hogy hogyan kell másokkal kapcsolatot létesíteni, barátságot kötni, megtanulni egy adott közösségbe beilleszkedni stb. Mindig is kívülállóként tekintettem magamra aki a jelenlétével csak zavarja a többieket. Ezek a gondolatok miatt teljesen elvonultam a külvilágtól. Emberek között kellemetlenül érzem magamat és tudat alatt is úgy viselkedem, hogy a lehető legjobban el tudjam kerülni az emberekkel való beszélgetést is.

2021. okt. 10. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem szólj az önbizalmadnak, hogy már bőven szabizott, ideje lenne dolgoznia is.


Önbizalmadon kéne fejleszteni, hogy ne meneküljön el a Bahamákra. :)

2021. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, nem vagy egyedül. "úgyis kevés vagyok hozzájuk" - erről azért nem ártott volna őket is megkérdezni, aztán ha elhajtanak, akkor lehet a következőnek sírni, hogy mekkora szemetek a csajok.
2021. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A lányokkal soha nem tudtam egyetlen egy értelmes szót sem váltani. A mai napig sem érzem jól magamat ha a közelemben vannak.
2021. okt. 10. 21:36
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem érzed jól magad lányok társaságában? De hát akkor végső soron mi a problémád, kérdező?
2021. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, a társkeresés ilyen állapotban nem érdemes végezni. Ami viszont igaz, hogy rá kéne feküdnöd a baráti kapcsolatok kialakítására. Ha valakinek jó baráti kapcsolatai vannak, akkor nem igazán van szüksége párkapcsolatra, mert a barátaira tud támaszkodni.
2021. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4: Sajnos nagyon kellemetlenül érzem magamat a társaságukban. Valószínű, hogy azért is mert nem vagyok hozzászokva, hogy a közelemben vannak vagy esetleg hozzám szólnak. Nekem ezek a dolgok teljesen idegennek számítanak. Talán az a problémám ezzel az egésszel, hogy az élet más területein is megkeseríti a mindennapjaimat. Néha elszomorít, hogy nekem nem lehet soha senkim sem de ha nagyon mélyen elgondolkodom akkor ez így van rendjén hiszen ilyenkor rádöbbenek, hogy ez mennyire nem az én világom. Mellettem úgysem lenne senki sem boldog.


#5: Valóban ki kellene alakítanom baráti kapcsolatokat. De ismerve magamat csak kellemetlen pillanatokat okoznék vele magamnak és másoknak is. Nem tudok normálisan az emberekkel beszélgetni (sokszor még a családtagjaimmal sem).

2021. okt. 10. 22:05
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
#6: tehát annak a reményében nyígsz itt, hogy hátha rád ír valaki?
2021. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Én aszondom, hogy kezdj el magaddal foglalkozni, sportolj, élj, élvezd az életet és majd vagy lesz valami valakivel, vagy nem. Hajrá, sok sikert!
2021. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7: Nem, egyáltalán nem erről van szó.


#8: Szoktam rendszeresen sportolni. Sőt örülök is neki,hogy a futásban megtaláltam azt amit a kondizásban nem sikerült. Mellette egyetemre járok.

2021. okt. 11. 08:26
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Online már tudsz jól beszèlgetni az 1. lèpèst megtetted. Fiatal vagy mèg, ha eleinte kellemetlen is legyen az a cèlod hogy naponta beszelgetsz eloben legalabb 3 emberrel 5-5 percet.


Ezenkívül legyen informacio a fejedben, halgass pl reggeli radiomusort vagy nezz showder klubot, hogy legyenek laza tèmaid, amiket felvethetsz.

2021. okt. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!