Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztos jó ötlet az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos jó ötlet az online sikertelen férfiaknak az életben történő csajozást javasolni?

Figyelt kérdés

Én a saját életemben azt látom, hogy először minden férfi az életben próbálkozik. Építik a szociális hálójukat, közös programokra mennek és bepróbálkoznak a lányoknál. Ha ez nem sikerül, akkor fordulnak az éjszakai élet és a különböző bulik/koncertek felé.


Az online társkeresőre a többség csak akkor merészkedik fel, amikor ezzel a kettővel már kudarcot vallottak és kétségbeesésükben nem látnak más lehetőséget.


Amikor az online se sikerül, biztos jó lehetőség visszaküldeni őket oda, ahonnan jöttek eredetileg?



2021. nov. 16. 20:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%
Sok ideje nem szereztem nőt élőben. Csak neten volt kapás, de ott annyi, amennyit akartam.
2021. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

9: Nem mondom, hogy nincs igazad, ha az a tanácsod, hogy vegyek föl 20. század eleji angol pólót 19. századi bányászoknak árult munkanadrággal, hogy lazábbnak tűnjön.


A gondom ezzel az élet tanáccsal van.

2021. nov. 16. 20:37
 13/29 anonim ***** válasza:
27%

Áruld már el kérdező, ha neked nem jó az öltöny, az ing a farmer meg a bőrcipő, akkor hogyan öltözködsz? Miket viselsz? KOMOLYAN ÉRDEKEL!


Érdekes, és a "... 20. század eleji angol pólót 19. századi bányászoknak árult munkanadrággal,..." tudok nőt fogni, és nem itt sipítozok. >:)

2021. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19%

10.-re.


Ha az ing és a bőrcipő neked már ünneplő, és sok a mindennapokra, akkor jó csöves életed, és melód lehet. Sajnállak valahol. :(

2021. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
32%
neked kérdező felesleges bárhol is próbálkoznod. Csak a kifogást gyártod kifogás hátán.
2021. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

13: Már gondoltam rá, hogy kipróbálom. Az öltözködés kimaxolása már egy legit tanács lehet.


11: Akinek az ÉLET -ből (ami nem a szórakozóhely), vannak női, azok jellemzően egy korábbi középiskolás/egyetemi baráti társaságból vannak, amiket akkor épített fel. Ezekre a férfiakra nem is jellemző annyira az, hogy nőket szednének fel, mivel akkora merítés az ÉLET -ben nincs. Inkább együtt vannak valakivel 5 éve és várják a gyereket.

2021. nov. 16. 20:49
 17/29 A kérdező kommentje:
15: A kérdés nem rólam szól. Az öltözködés megváltoztatása egy jó tanács lehet, önmagában az ÉLET viszont nem az.
2021. nov. 16. 20:50
 18/29 anonim ***** válasza:
65%

"Akinek az ÉLET -ből (ami nem a szórakozóhely), vannak női, azok jellemzően egy korábbi középiskolás/egyetemi baráti társaságból vannak, amiket akkor épített fel. Ezekre a férfiakra nem is jellemző annyira az, hogy nőket szednének fel, mivel akkora merítés az ÉLET -ben nincs. Inkább együtt vannak valakivel 5 éve és várják a gyereket."


Na, újabb kifogás.


Az ÉLET nevű helyen ROHADT SOK nővel találkozik az ember. Tudod én járok, és ismerkedek olyan helyeken, mint: bolt, hivatal, orvosi rendelő, benzinkút, vonat, ...

2021. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én is az ÉLETben jöttem össze a barátnőimmel, és nem baráti társaságokból, hanem ahogy a 18-as írja: szinte bárhol. Az egyik pl. orvosi rendelőben kezdett beszélgetni velem, hogy milyen szuper kütyüt vett. A feleségemet meg egy kiállításon ismertem meg. Egyszerűen odamentem hozzá, és megkérdeztem hogy tetszik neki.

Te tényleg kifogásokat keresel.

2021. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az élet alatt nem a random csajokhoz történő odamenést értem, hanem a mindennapi életen keresztül történő ismerkedést. Ha PUA -ról van szó, az meg jobban működik az éjszakai életben, mint a benzinkútnál (szerintem)
2021. nov. 16. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!