Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként el kell fogadnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként el kell fogadnom hogy Blackpill módszerekkel kellene nőkkel ismerkedni,és a redpill módszerek(pl testépítés) nem jó módszer a nők felszedésére?

Figyelt kérdés

Sok magamfajta férfi örülne ha nem alfa nők, hanem béta és omega típusú,társadalom peremén található nők is szóba állnának vele.

Erre van a redpill, hogy a kinézetem megváltoztassam, pl gyúrás, vagy önfejlesztő tanfolyamok által.

Ha a blackpill folyamatokra hatok, hogy hagyom a társadalmi ranglétra szerint kialakulni a társas viszonyokat egy nővel, miért tűnök esélytelenebbnek, mintha direkt megpróbálnám befolyásolni az ismerkedést számomra pozitív irányba a kinézettel, megjelenéssel?


2021. nov. 18. 14:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
13%
Az a baj hogy olyanoknak is akiknek semmilyuk nincs olyan szintu igenyeik vannak ami irrealis. Thank you instagram and tiktok. Habar lehet en hajtok a nem megfelelo nokre. Legalabbis ezt vagjak a fejemhez mindig az utobbi idoben
2021. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Mi az a blackpill módszer?
2021. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%

Mi...??


Mit nem lehet azon megerteni, hogy amég van olyan dolog ami MINDEN nőt taszít benned, addig csinálhatsz bármit.

Azért írom, hogy minden nőt, mert gyanítom soha egynek sem tetszettél még, ha ennyire túl misztikálod az ismerkedést..


Ha meg mégis tetszettél már nőnek akkor mi ez a kétségbeesés?

2021. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
6%
En tetszettem mar nonek. Nem is egynek. De aki nekem kell olyan szintu igenyeket tamaszt felem ami irrealis. Pedig objektiven nezve nem sok mindent tud adni meg rbanv veru.
2021. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
8%
R ibanc vérű*
2021. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%

A blackpill nem egy módszer, hanem egy felfogás.


A PUÁ-ra gondolsz?

2021. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%

hű, de misztifikálod a társkeresést

túltoltad a youtube tartalmak nézését... inkább mentél volna emberek közé

2021. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
4. Akkor talán te akarsz túl jó nőket. Végezz egy kis önismeretet, hogy tudd mi az amit nyújtani tudsz es ehhez hasonló nőt keress.
2021. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy angolból mennyire vagy jó, de keress rá az Actualized.org-ra youtube-on. A fickó egy guru, főleg önfejlesztő cuccokat tol, de az egyik videójában mesélte, hogy neki a nőkkel való ismerkedés, és egy neki megfelelő párkapcsolat kialakítása a legnagyobb akadály volt, amit meg kellett ugrania életében a lelki gátjai miatt. Közben el is sírta magát, mert annyira embert próbáló feladat volt ez a számára, pedig egy ma már milliomos, sikeres fickóról beszélünk.


Most épp fut egy videósorozata a témáról, én nem nézem, mert nem érint (házasságban élő nő vagyok), de nekem annyit adott ez a fickó annak idején a tanításai által, hogy megváltozott tőle az életem. Nagyon meleg szívvel ajánlom bárkinek.

2021. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
12%
A redpill módszerek nekem úgy működnek, hogy alapból jóképű vagyok, magas és anyagilag picivel az átlag felett álló a korosztályomban. De aki nem ilyen szerencsés genetikát vagy anyagiakat tekintve, az szerintem mehet tovább nyugodtan a black pillre sajnos.
2021. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!