Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet az a kapcsolat keresési módszer, hogy bejelölök lányokat, akiket a facebook ismerősnek ajánl, és velük próbálok ismerkedni?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, sose volt még csajom. Nem vagyok az a buliba járó fajta, és ha leszólítok csajokat, akkor se jön össze, mindig leráznak előbb, vagy utóbb. A társkeresőkben sem bízok, mert kidobtam már egy csomó pénzt a semmire, és a felhozatal se túl jó. Ezért gondoltam a facebookra.

2016. jún. 14. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én például idegeneket nem szoktam visszajelölni.
2016. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Én nem jelölök vissza olyanokat, akiket nem ismerek (pedig próbálkozott már ismerős ismerőse, csak nekem nem ismerősöm, így hoppon maradt).
2016. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A facebook nem társkereső és viszonylag kevesen veszik jó néven, ha valaki ilyen szándékkal zaklatja ott őket. A társkeresős "a felhozatal se túl jó" megállapításból pedig azt szűröm le, hogy nem átlagos nőkre szeretnél hajtani - ezzel a módszerrel így garantált a bukás.
2016. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ki a bánat mondta neked, hogy csak buliban, meg a FB-n vannak csajok? Tele van velük a világ! Próbálj élőben ismerkedni.
2016. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze! Mit veszhetsz vele? Semmit! Jelolj es irj nekik! A nagy szamok torvenye alapjan ossze fog jonni valami!

N

2016. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
őőő nem. ez se egy jó alternatíva. nyugodj meg, ne keresd és akkor rád talál :) hidd el eljön a megfelelő pillanat. járj könyvtárba, vagy úszni, vagy futni, vagy valami közösségi helyre, esetleg csatlakozz valami társulathoz, csapathoz, vagy klubbhoz, stb... és ott találhatsz lányt, aki szimpi.
2016. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Én a barátomat facebookon ismertem meg, én ítram rá, mondjuk nem ismerkedés céljából, most 9 hónapja vagyunk együtt és 4-5 hónapja élünk együtt :)

Az igaz, hogy a legtöbben nem veszik jó néven, de nincs sok veszteni valód :)

2016. jún. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket elutasítom.

Vagy ha visszaírok is, akkor is megkérdezem, hogy szia, honnan ismerjük egymást. Ekkor vagy lekopnak, vagy megmondják, hogy "csak gondoltam írok". Legalább vlmi eredetibb duma???

2016. jún. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Azért mert most valaki bekamuzik ide egy hihetetlen sztorit, attól még neked nincs esélyed. Akinek bejött, ott is a csaj írt rá, de miután rohadtul nem vág a témába, nem is értem minek írta ide. Itt az a kérdés, mi van ha pasi ír rá egy csajra.

A csajok ezt zaklatásnak veszik!

De azt amúgy sosem értettem, hogy aki az életben szerencsétlen, az miért hiszi azt hogy egy társkeresőn vagy a facebookon majd nagymenő lesz?!

2016. jún. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez még rosszabb, mintha társkeresőn ismerkednél, mivel FB-ot alapból nem erre használják, a társkeresőket pedig igen. Szerintem csak nagy pofára esés lenne belőle, mivel sokan zaklatásnak vennék. Ha pedig a tipikus FB ribikkel akarsz ismerkedni, akik telerakják a saját magukról készült, félmeztelenül pózolós képeikkel a profiljukat, arról ne is álmodj. Nem a hozzád hasonlókkal fognak összejönni. Persze ha van sok pénzed, akkor minden megeshet.
2016. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!