Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira reménytelen vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira reménytelen vagyok, hogy csak a prostizás az utolsó járható út számomra?

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos és visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.


23/F



2021. nov. 20. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:
98%
Hasonló cipőben járok. Egyetlen dolgon gondolkodj el: ha Te lennél a saját párod, vajon akarnál ilyen gondolkodás mellett magaddal lenni, vagy menekülnél a kapcsolatból? Ha ezzel megvagy, akkor az első munka is megvan.
2021. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 anonim ***** válasza:
75%
Alakíts ki egy baráti kört és ott majd tudsz találni számodra megfelelő lányt, még ha kicsit félénk is vagy, de ne görcsösen akarj nőt találni, mert azt észreveszik és úgy ijesztő (elkeseredett) leszel számukra.
2021. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
87%
Na és milyen gátlásaidat oldaná fel egy FIZETETT szolgáltatás?
2021. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább pszichológushoz mennék. Jobban megéri a pénzt.
2021. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
67%
Roma prostihoz ne menj, most kaptam tetveket tőle.
2021. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 anonim ***** válasza:
75%

Van az a közhely hogy ...hogy várhatnád el hogy más szeressen ha saját magad sem vagy képes rá?! Közhely,de van benne igazság.Úgyhogy fejben van gond nálad.

De amúgy ha már ez a helyzet,akkor próbálj meg online ismerkedni...mit veszíthetsz? Max. nem állnak veled szóba...vagy elutasítanak.De minden más esetben ha pozitív dolog történik azzal építheted az önbizalmad,megismerhetsz új embereket,tapasztalatot szerezhetsz randikon,és idővel jobbá válhatsz ha figyelsz az elkövetett hibákra,és tudsz javulni,fejlődni.

2021. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/138 A kérdező kommentje:
Már ott elbukik sajnos az online ismerkedés is, hogy egy szót sem tudok lányokkal beszélgetni.
2021. nov. 20. 22:07
 8/138 anonim ***** válasza:
90%

A leírtak alapján gondolom még nem is dugtál és ez is feszélyez.

Két kimenetele lehet a prostizásnak ahogy ezt itt már ezerszer leírták.

A jobbik esetben kicsit helyrebillen az önbizalmad ha néhányszor meglátogatsz egy fizetős lányt. Ha szerencséd lesz a lány egy kicsit megápolja az összetört lelked is csak nehogy szerelmes legyél bele.

A rosszabb esetben még nagyobb depresszióba süllyedsz hogy te mekkora luzer vagy és ha véletlenül összejönne egy csaj akkor első dolgod lesz hogy elmondod neki a prostizást. Na következő randi nem lesz és még mélyebb depresszió.

2021. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 anonim ***** válasza:
89%

8-as jól írja. Rizikós.

Figyelj, szerintem az a baj veled, hogy te a nőket valami full más lényként kezeled. Pedig olyanok vagyunk, mint bárki más.

2021. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/138 A kérdező kommentje:
Annyira a szex hiánya sem zavar mert legbelül tudom, hogy ahhoz is nagyon kevés lennék. És persze néhány éve már a libidóm is a nullához közelít.
2021. nov. 20. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!