Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz normális beszélgetést kialakítani a szép nőkkel Tinderen?

Figyelt kérdés

Van 200+ like-om és 80-90 matchem. Amíg a kevésbé szép, kövér nők maguktól kezdeményeznek, addig a szép nőkkel lehetetlenség. Írok neki egy teljesen normális üdvözlőszöveget, erre annyi a válasz hogy "szia". Semmit sem reagál sem az üdvözlésre, sem egy szájbak.rt emojit nem képes irni. De azért mi férfiak legyünk rendkívül kreativak nyitáskor... aha, ezért? Utána - ha megvan adva az instája - felnézek. Látom hogy néhányezer követő, 300 like minden fotóján, stb. Ha esetleg addig eljut a beszélgetés hogy instán/messengeren folytassuk, előbb-utóbb cseszik válaszolni és mindig a kibúvókat keresi. "Nem fér most bele az életembe egy kapcsolat, de egy randi se". Akkor MINEK VAN FENT TINDEREN? Ugyanígy jártam pár napja. Beszélgetünk a nővel Instagramon, természetesen neki sincs most ideje randizni, pár nappal később reagáltam egy napisztorijára, erre letiltott. XD Bezzeg a kevésbé szép, kövér nők rám írnak, szinte magától megy a beszélgetés, talizni akarnak, stb.


Miért van ez? Ezek a nők mégis hogyan elérhetők ha online nem?


29/F


2021. nov. 21. 15:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mert rengetegen húzzák őket Tinderen is jobbra meg gondolom instán is sokan írnak nekik. Szerinted az a 300 lájk honnan van? Legalább a fele olyan férfiaktól, akik szívesen felszednék. Volt match, szóval az első szűrőjükön átjutottál, de azért nem tudsz normálisan beszélgetni velük, mert van bőven más és ha nem fogod meg gyorsan, akkor onnantól nem fog energiát fektetni a dologba. Te csak egy leszel a sok közül. Majd ha az ideálja ír neki, akkor aktívabb lesz. Ez ilyen, nem ennél a rétegnél kéne próbálkoznod, ha ennél többre vágynál. Keress szép, de átlagosabb lányokat, akiknek nincs több ezer követőjük instán és akik szívesen megismernének téged, akiknek nem csak egónövelésre kellesz.
2021. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor MINEK VAN FENT TINDEREN"

Követőket gyűjt, ezért linkeli be az instáját.

2021. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezek a nők belefulladnak az érdeklődésbe, egyszerűen elveszel a tömegben - ezért amúgy kár rájuk haragudni, ők csak fent vannak egy platformon, nem felelősek a férfiak tömegeinek teperéséért.

"Nem fér most bele az életembe egy kapcsolat, de egy randi se". Akkor MINEK VAN FENT TINDEREN - ez mondjuk rejtély.

2021. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg addig eljut a beszélgetés hogy instán/messengeren folytassuk, előbb-utóbb cseszik válaszolni és mindig a kibúvókat keresi."

Ezt nyugodtan vedd magadra. RÁD nem kíváncsi, ezt el kell fogadnod. Nem ismerlek, lehet, hogy a világ legvonzóbb és legértékesebb embere vagy, de a kérdésedből nekem nagyon süt a düh és frusztráció, ami mindenki számára taszító.

2021. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ezek a nők napi több tucatnyi matchet is kaphatnak. Volt egy barátnőm régebben tinderről, egy ilyen 8-as csaj kb., és ő mondta, hogy le kellett törölnie, mert kezelhetetlenné vált a sok match miatt. Rohadt sokan írnak rájuk, te abból csak egy vagy. Ennyi a titok. Ezért van az, hogy paradox módon, ha valami túl könnyen elérhető, akkor végül azért lesz elérhetetlen, mert annyian repülnek rá. Most gondolj bele, hogy csak annyit kell tenni a csajozásért, hogy húzogatsz jobbra meg írsz valakire. Hát, ha ez ennyire könnyű, akkor naná, hogy egy perc alatt telítődni fog a piac, és az ezer hozzád hasonló ember fog ott tolongani, a nők meg annyit válogatnak, amennyit akarnak.
2021. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg addig eljut a beszélgetés hogy instán/messengeren folytassuk, előbb-utóbb cseszik válaszolni és mindig a kibúvókat keresi."

Személyes véleményem szerint soha semmilyen szükség nincs semmilyen kibúvóra, bármikor megszakíthatom az ismerkedést bármilyen okból annyival, hogy 'ne haragudj, nem szeretném folytatni'. Nem látom a beszélgetéseidet, de nem lehet, hogy nem veszed észre időben, ha nekik nem pálya és szeretnének kilépni a helyzetből, de te erőlteted? Nem tartoznak neked semmivel...

2021. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Utána - ha megvan adva az instája - felnézek. Látom hogy néhányezer követő, 300 like minden fotóján, stb"

Ők csak reklámfelületnek használják a tindert az instájukhoz. Miért ne tennék, ha egyszer működik, legális és ingyen van? (a kérdés szempontjából most mindegy, hogy személy szerint mennyi értelmét látom az instaveretésnek). Feltételezem, hogy mindenki ennek tudatában kezdi követni őket, nem kényszerből. Ahhoz meg elég sutának kell lenni, hogy egy ilyen 'ismeretségből' tényleges ismerkedést remélj és később felháborodva szidd a nénikéjüket a csalódásaid miatt.

2021. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mire jó amúgy az insta? Egyszer mentem fel, de nem igazán értem minek használják az emberek.
2021. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18

Képeket tudsz megosztani.

Van értelme, legalábbis szerintem. Pl ha alkotó jellegű hobbid van, fel tudod rakni az alkotásokat lefényképezve.

Az hogy Bözsi felrakja a 128adik szelfit, az engem se érdekel.

2021. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én kérlek macskákat és grafikusokat követek rajta. Hogy posztolói oldalról mire jó, az passz. A befutottabb 'influencerek' egész biztosan hülyére keresik magukat a reklámbevételeken, de az olyan köznapi virágszálak, akik tinderen hirdetik az instájukat, szerintem kb aprópénzért égetik magukat a szponzorált posztokkal.
2021. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!