Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sztori lenn. Hogyhogy egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztori lenn. Hogyhogy egy 26 éves nő családalapítási szándékkal egy 24 éves srácra vágyik, és nem egy pár évvel idősebb férfit keres? Hogyhogy egy 24 éves srác az idősebb nőt választja, mikor 22 éves lányt is megkaphatna, akit történetesen kedvel is?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Van egy srác, aki 24 éves, és nekem nagyon tetszik. Erről szeretnék egy kicsit sztorizni, hogy lássátok a teljes képet. Engem úgy képzeljetek el, mint egy flörtölni nem merő lányt, akinek ha valaki tetszik, kb. rá sem mer nézni az illetőre. :D Ez a srác nekem olyannyira tetszik, mint még soha senki. Viszonzatlan szerelem, hisz nem vagyunk együtt, de mégis más, mint a tinikori szerelmeim. Sokkal erősebb, valódibb érzés. Barátok vagyunk, ismerem őt egyre jobban, de nem volt köztünk semmi, se szex, se csók, semmi tényleg. De chatelés volt, és társaságban illetve kettesben is töltöttünk már nem kevés időt egyeb okok miatt. Kedvel engem, bír engem, ez 100%, de egyértelműen nem én vagyok számára a nagy Ő sajnos.

A lényeg, hogy mint írtam, én 22, ő 24, és van egy harmadik szereplője a kérdésemnek, aki pedig egy 26 éves nő. Lány. Nő vagy lány, ahogy tetszik. Négy évvel idősebb nálam, ami jelenleg óriási korkülönbségnek tűnik számomra. Teljesen más életszakaszban van, mint én. És úgy tűnik, megvan a kölcsönös szimpátia kettejük közt. A 26 éves nő és a nekem tetsző srác közt.

Az én ismerőseim nem értik, ahogyan én sem értem, hogyhogy ahhoz a nőhöz húz a srác. Valamiért ő más, az idősebb nőkre bukik. Az a nő már eljegyzést akar, házasságot 2 éven belül, és 1-2 gyereket 30 éves kora előtt. És a srác mindennek ellenére hozzá húz. Bármely más 24 éves srác, akit ismerek, engem, a 22 éves lányt választaná, nem a 26 éves nőt. De az az egy srác, amelyik tetszik is nekem, az pont nem. Az nem hozzám húz.

Meg nekem az is fura, hogy ha van egy 26 éves nő ilyen komoly tervekkel, ő hogyhogy a 24 éves srácra vágyik? Miért nem keres egy 28-30 éves férfit, aki elveszi, gyermeket vállal vele, stb.?


2021. nov. 22. 21:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Beszéld meg vele
2021. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Milyen idősebb nő, hülyegyerek. Két év van köztük. Az lófsz.
2021. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos van, hogy nem jön ki a matek. Nem csak az évek számítanak, sok tényező szerepet játszik abban, ki kiben leli meg élete párját.
2021. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%

"22 éves lány vagyok. Van egy srác, aki 24 éves, és nekem nagyon tetszik"


Állj!

Nem csak neked tetszik.

Fel kell tenned magadba a kérdést , szenvedsz mèg miatta , vagy tovàbblèpsz, minden más felesleges sóder

2021. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted a kor az egyetlen szempont, ami alapján az ember párt választ?

Nekem nőként volt már 8 évvel fiatalabb párom. Ő engem választott valamiért, én meg őt. Életem legjobb kapcsolata volt.

2021. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

"egyértelműen nem én vagyok számára a nagy Ő sajnos."

Itt van a kutya elásva.

2021. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
2 év semmi ebben a helyzetben. Szerintem te vagy komolytalan. A korod miatt biztosan nem fog téged választani és ő nem bármelyik srác,hanem egy teljesen más személyiség. Rengeteg más tényező is szerepet játszik ebben a helyzetben. 24 évesen miért ne akarhatna majd egy 2 évvel idősebb nővel gyereket ha oda jutnak? 25 évesen 2 gyerekem van és férfi vagyok,de semmiképpen sem kezdtem volna egy olyan komolytalan,gyerekes gondolkodású nővel,mint amilyen te vagy. Ne haragudj,ha megsértettelek.
2021. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem idős
2021. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
16%
Én sosem választanék tartósra idősebb nőt, de pl. a legjobb barátomnak 4 évvel idősebb a barátnője. Na bumm, ilyen is van. Bár valóban ritkább és az a gyakori, amikor a férfi az idősebb (akár csak egy kicsivel is).
2021. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert ő tetszik neki és belé szerelmes. Az a 4 év meg semmi köztetek.
2021. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!