Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sztori lenn. Hogyhogy egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztori lenn. Hogyhogy egy 26 éves nő családalapítási szándékkal egy 24 éves srácra vágyik, és nem egy pár évvel idősebb férfit keres? Hogyhogy egy 24 éves srác az idősebb nőt választja, mikor 22 éves lányt is megkaphatna, akit történetesen kedvel is?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Van egy srác, aki 24 éves, és nekem nagyon tetszik. Erről szeretnék egy kicsit sztorizni, hogy lássátok a teljes képet. Engem úgy képzeljetek el, mint egy flörtölni nem merő lányt, akinek ha valaki tetszik, kb. rá sem mer nézni az illetőre. :D Ez a srác nekem olyannyira tetszik, mint még soha senki. Viszonzatlan szerelem, hisz nem vagyunk együtt, de mégis más, mint a tinikori szerelmeim. Sokkal erősebb, valódibb érzés. Barátok vagyunk, ismerem őt egyre jobban, de nem volt köztünk semmi, se szex, se csók, semmi tényleg. De chatelés volt, és társaságban illetve kettesben is töltöttünk már nem kevés időt egyeb okok miatt. Kedvel engem, bír engem, ez 100%, de egyértelműen nem én vagyok számára a nagy Ő sajnos.

A lényeg, hogy mint írtam, én 22, ő 24, és van egy harmadik szereplője a kérdésemnek, aki pedig egy 26 éves nő. Lány. Nő vagy lány, ahogy tetszik. Négy évvel idősebb nálam, ami jelenleg óriási korkülönbségnek tűnik számomra. Teljesen más életszakaszban van, mint én. És úgy tűnik, megvan a kölcsönös szimpátia kettejük közt. A 26 éves nő és a nekem tetsző srác közt.

Az én ismerőseim nem értik, ahogyan én sem értem, hogyhogy ahhoz a nőhöz húz a srác. Valamiért ő más, az idősebb nőkre bukik. Az a nő már eljegyzést akar, házasságot 2 éven belül, és 1-2 gyereket 30 éves kora előtt. És a srác mindennek ellenére hozzá húz. Bármely más 24 éves srác, akit ismerek, engem, a 22 éves lányt választaná, nem a 26 éves nőt. De az az egy srác, amelyik tetszik is nekem, az pont nem. Az nem hozzám húz.

Meg nekem az is fura, hogy ha van egy 26 éves nő ilyen komoly tervekkel, ő hogyhogy a 24 éves srácra vágyik? Miért nem keres egy 28-30 éves férfit, aki elveszi, gyermeket vállal vele, stb.?


2021. nov. 22. 21:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
A 4 év csak neked sok. Nem sokára te is 26 leszel.
2021. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
Én 25 vagyok, a barátom 22. Sosem gondoltam volna, hogy fiatalabb férfi mellett ér el az az érzés, hogy hozzá mennék feleségül és gyerekeket is terveznék vele, azaz az életet vele képzelem el. Ennyi korkülönbség semmit sem számít, szerintem. De te úgy írtad, mintha az a 26 éves csaj kb. már vén lány lenne. :D Benne látta meg azt, amit benned nem, ezért vagy te a barátja, ő meg álmai nője. Sajnos ez az igazság. Te is megtalálod majd, akit neked szán az ég. Fel a fejjel! :)
2021. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
"Óriási korkülönbség" azt 4 év van köztük😂😂😂😂 kérdező, fogyaték vagy?
2021. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Te és a korosztályodban lévő lányok, mint ahogy a kérdésből is látszik, általában még tinik. Egyre több fiatal srác húz a komolyabb csajok felé, mert ők is komolyabbak.
2021. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
A férjem 2 évvel fiatalabb nálam. Sok-sok éve együtt vagyunk, már mindketten 40-esek. Szerinted számít valamit az a 2 év? Jó a kapcsolatunk, boldogok vagyunk ennyi év után is.
2021. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
45%
Aranyos kis sztori jut eszembe. Fiu megismerkedett velem régen, egy munkahelyen dolgoztunk. Csak barátság volt. Úgy tudtam - azt mondta - egy évvel fiatalabb nálam. Több év eltelt azóta, a facebookrol tudtam meg, hogy 4 évvel fiatalabb mint én.
2021. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%

A párom 2 évvel fiatalabb nálam is. Egy olyan embert hagytam ott előtte, aki 5 évvel volt idősebb nálam és baszott megkérni a kezem 5 év után is. A párom legalább elvett 1 éven belül és látszik rajta, hogy együtt akar velem felépíteni valamit még ebben az életben. Nem a kortól függ.



Másrészt meg honnan a picsából veszed, hogy mindenkinek házasság és gyerekszarás az álma? Én soha nem akarok gyereket, a hideg ráz a gondolattól is.

2021. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%
Üdítő olvasni a kommenteket (főleg a 17-est). 30 vagyok, a párom 27 és 8 éve együtt vagyunk. Néhány nyomorult ember ránk is károgott, és próbálták elhitetni, hogy az a közvélemény, hogy megvetnek, kiröhögnek, mert én vagyok az idősebb. Hát nagyon el vannakk tájolva.
2021. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
Mert neki ő tetszik és nem te. Ennyi. Ilyen egyszerű. Nem a számok alapján fog választani.
2021. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%

25N voltam mikor 7 év után szakítottam a 30 éves párommal és jöttem össze pár héten belül egy 22 évessel, szűk 10 hónap után született meg az első gyerekünk, most lesz a 9. évfordulónk...

Ennyi korkülönbség ilyenkor már egyáltalán nem számít, nálunk pl fel sem tűnik. Plussz nem mindegy, hogy fejben milyen az ember...

2021. nov. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!