Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a 10-15 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 10-15 év korkülönbség a nyerő manapság?

Figyelt kérdés
Már senki nem akar a saját korosztályával kezdeni? Miért?

#korkülönbség #miért az idős kell
2021. nov. 25. 17:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
55%
Nem az a nyerő.
2021. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
15%

Lányoknál egyértelmű az oka.

10-15 év alatt kitud egy férfi gazdulni, vállalkozó lesz, kertes ház, felső kategóriás kocsi.Ezt könnyebben észreveszik a huszonéves lányok is.Őket meg a vállalkozó veszi észre, mert még feszes friss a bőrök, narancsbőr, striák még nincsenek, meg integetőizom se a strandon, hogy jajj drágám itt vagyok hoznál egy koktél....közben remeg a kezén a víz meg zsír, ahogy integet.

2021. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
35%
Jelenleg a férfiak későn érnek, ellenben a nők korábban. Ebből kifolyólag, a kettő nem csak nagyobb korkülönbséggel találja meg a számára ideális partner. Nem 20-30 évekre gondolok! Egy 25 éves nő kb. 35 éves partnerben találja meg, amit keres. A férfiak, azaz a fiatal fiúk valahogy nem igazán férfiasodnak meg 25 éves kor körül.
2021. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%
#3: Ez baromság.
2021. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb nő nem rajong az idősebb pasikért, de akadnak páran. A régi berögzülés hogy az ad biztonságot. A nők társadalmi felemelkedésêvel egyre gyakoribb hogy a nő korabelit, sőt fiatalabb férfit akar.
2021. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom. Szerintem nem nyerő ennek ellenére 19 év van köztünk a férjemmel. 21 voltam,amikor megismertem ő meg 40. Háza nem volt az anyjával élt,de munkája az volt hiszen ott ismerkedtünk meg. Összejöttünk építkeztünk, autót vettünk, összeházasodtunk. 26 vagyok most és van egy 3 éves lányunk. Igazából sosem vonzottak az idősebb férfiak, ő volt az első, aki megfogott úgy igazán. Helyes, udvarias és segítőkész volt mindig is. Sokkal nyugodtabb és kiszámíthatóbb mellette az élet,de ugyanakkor tudunk szórakozni is és ez nem a lerészegedést jelentette,mint a korombelieknek,hanem vacsora, színház,mozi, kirándulás,külföld.Az anyagi biztonságot meg együtt építettük fel. Tökéletes,türelmes apa és annyira boldog a kapcsolatunk.
2021. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%

Nekem velem egykorú a pàrom, nálam is a nyugalom és a kiszàmíthatóság tetszett benne. Lehet rá szàmítani. Ő föladta a karrerjét miattam, hogy együtt élhessünk így a 0-ról indultunk együtt.


Szerintem nem a kor számít, hanem amit megélsz, érzel a másik mellett.

2021. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
46%

27 vagyok, biztosan nem kezdenék egy tök más életfázisban lévő nővel


Max 4-5 éven belül szeretnék gyerekeket, egy 20 évesnek ez lehet tùl korai egy 30asnak meg túl késő


Amúgy meg személyes tapasztalatból velem egykorúak akik 5-6 éve olyan nagyon érettnek gondolták magukat egyáltalán nem voltak azok.

2021. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a fiatal tapasztalatlan lányok a kort a megbízhatósággal, értelmi-érzelmi érettséggel kapcsolják össze. Holott sok köze a kettőnek nincs egymáshoz, ez teljesen személyiség kérdése. Vannak akiket az vonz, hogy ezeknek a férfiaknak nagyobb eséllyel van meg már “mindenük”. Valahogy én nem érezném magaménak, ha csak úgy beleülnék a jóba. Most biztos sokan elfogadnák az én férjem is, de én akkor is láttam benne a gyémántot, amikor nem volt semmilye. Közösen, egymást támogatva mindenért megdolgoztunk.
2021. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
19%
Mert kimondatlanul apakomplexusuk van. Nem volt normális apa képe neki ezért idősebb férfiakban keresi azt, amit nem kapott meg.
2021. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!