Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy manapság egyre több nagyobb korkülönbségű kapcsolat van?

Figyelt kérdés
Főleg a nőknél látom ezt, az ismerőseim között is nem egy olyan 20-, 30-as éveiben járó van, aki sokáig vele egykorú emberrel volt párban, majd a szakítást/válást követően egy náluk jóval, akár 10 évvel is idősebb fazonokkal jönnek össze, sőt hosszútávon meg is házasodnak, úgy hogy a másik félnek lehet hogy az előző kapcsolatából már gyerekei is vannak.

2021. okt. 30. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Manapság?


Régen volt pont ez volt a megszokott.

2021. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ez mindig jellemző. De ahogy szakad szét a társadalom és egyre nagyobb a vagyoni különbség, annál elfogadottabb.
2021. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább azt látom, hogy az idősebb nő-fiatalabb férfi kapcsolat/házasság az egyre elterjedtebb. 10+ év korkülönbséggel.
2021. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Mindkettőre igaz. 32 éves srác, egy 47 éves not vett el.... De egy 43 éves férfi egy 22 éves kislánnyal.... Tudjuk mi az ok... :)
2021. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

A nők azért választják az idősebb férfit, mert hátha addigra megkomolyodott, "benőtt a feje lágya", kitombolta magát! :D

Így jobban lehet vele tervezni!

Van olyan pasi akin a kor sem segít! :D

2021. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Őket konnyebb felszedni
2021. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Lakhatási válság.
2021. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Nincs általános magyarázat erre. Egyszerűen szabadabb világot élünk, nem tervezünk egy életre /főleg egy sikertelen kapcsolat után/, és fel merjük vállalni azt is ami nem megszokott.
2021. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
ahogyan gyakoribb a nem saját színéből választó nő.. Viszont ezeknél a korkülönbségeknél általában az idősebb férfinak már van saját lakása, háza, jó keresete.. nem tudom arányában ezek közül ki az aki valóban beleszeretet az idősebb férfiba, és ki az aki az előnyösebb életminőség miatt jött össze minden esetre az utóbbit csalni fogja a nő egy idő múltán .
2021. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért törvényszerű az anyagi motiváció? Nő vagyok,volt jóval fiatalabb pasim. Mindkettőnknek volt lakása,Ő 2x annyit keresett mint én,viszont nekem volt megtakarításom. Mindezek viszont sosem kerültek szóba köztünk mert egyáltalán nem volt jelentősége.
2021. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!