Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni, ami nem online társkereső?

Figyelt kérdés

Egyetemen nem talált rám a szerelem, munkahelyemen a kollégáim zöme nő, az ügyfelekkel pedig kizárt az ismerkedés.


Szórakozóhelyeken és tinderen nem szeretnék ismerkedni. Az utóbbin általában külföldiek vagy egyéjszakás kalandorok találnak be, a tindert pedig még nem próbáltam, de látom, hogy a barátnőim milyen pasikkal találkoznak onnan, és ez éppen elég.. :D


2021. nov. 26. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha van hobbid, esetleg azon keresztül. Hasonló érdeklődésű emberekkel talán könnyebb megtalálni a közös hangot. Vagy elmehetsz tánc órákra, állítólag az is jó. Barátnőkön/ismerősökön keresztül. Tanfolyam. Túrázás idegenekkel. (vannak ilyen csoportok) Én is meg vagyok lőve sajnos, de eddig ezeket gyűjtöttem össze. :D
2021. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen pasikkal találkoznak a barátnőid? 🙂
2021. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Na, a napi "Hol lehet ismerkedni?" nyöszörgés.



ÉLET, B+, ÉLET!!!


Neked nincs olyanod?


Ja, meg ne várd a hertczeget a fehér BMW-n!

2021. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég feszült vagy, minden oké? :D
2021. nov. 26. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon sehol.
2021. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

4.-re.


Feszült, mert megijeszt, hogy egyetemi diplomás emberek ennyire életképtelenek, miközben szavazhatnak, és akár a családom életéről dönthetnek, mint orvos, bíró, tanár,..., na ez dühít!

2021. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6 #:

Ez egy nyitott kérdés, nyilván nem arról van szó, hogy egyetlen olyan hely sem jut az eszembe, ahol összefuthatnék egy potenciális párjelölttel, hanem mások tapasztalataira lettem volna kíváncsi, hogy másnak hol sikerült párt találni. Ezekből lehet inspirálódni, ahogy például eddig fogalmam sem volt arról, hogy léteznek "túracsoportok", ahova lehet csatlakozni. Ez az első válaszoló javaslata volt, aki csupa jó lehetőségeket vázolt fel.


Felőlem aztán méregethetsz, hogy diplomával semmi eszem, de inkább azt javaslom, hogy jár utána, hogy mitől vagy ilyen lobbanékony, vehemens, mert a jövőben sokkal békésebb életet élhetnél, ha nem húznád fel magad jelentéktelen dolgokon. :)


A hasznosabb válaszokat köszönöm!

2021. nov. 26. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha kimozdulnál otthonról, saját kis szemeddel meggyőződhetnél, hogy sehová nem tudsz menni, semmit sem tudsz csinálni, semmilyen programon nem tudsz részt venni, hogy ne szinte kizárólag csak férfiak legyenek jelen. Hogy a fenében nem tudtok így ismerkedni?
2021. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedni sok helyen lehet, de nyilván sokat számít, hogy milyen környezetben mozogsz. Ha a fővárosban élsz, akkor kedvedre válogathatsz programok közül, ami éppen érdekel. Mehetsz táncolni, társasozni, természetjáró csoporttal túrázni vagy bármilyen más közösséghez benézhetsz, ami valamilyen szinten érdekel. Nem mindenki társat keresni megy oda, de ne félj, nem te vagy az egyetlen, aki ezt is szem előtt tartja, szóval sehonnan nem fognak kinézni.
2021. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.-ra.


Mert nem jók a pasik!!!


Béla csak 179 cm. Tamás doki nős. Zoli a könyvelésről pocakos. Zsoca csak 23 éves. Janika csak egy minimálbéres őr. Anti mondjuk jó pasi és jól keres, de az anyjával él. Robi messze lakik, 5 villamosmegállót a fene fog utazni. Feri nem diplomás. ...

2021. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!