Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel tehetném magabiztosabbá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném magabiztosabbá, lazábbá a hozzáállásomat, mielőtt találkozom azzal a lánnyal, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy jóképű vagyok, intelligens vagyok, jól kommunikálok, de sokat szorongok, ami nem látszik rajtam elsőre. Rossz az önértékelésem. Szeretnék ezen változtatni, hogy legyen esélyem egy olyan lánynál, aki nagyon tetszik külsőre-belsőre.
2021. nov. 28. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz ügy. Nekem az segít, ha nem várok túl sokat egy randitól, csak egy jó beszélgetést. A többi meg úgyis alakul...
2021. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy van önbizalmad, vagy nincs. Erőltetni nem lehet, mert abból még gázabb dolgok születnek ki. Hagyd, hogy alakuljon a dolog magától.
2021. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sülnek*
2021. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha maguktól sosem fognak alakulni?
2021. nov. 28. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy találkozol vele? Randiztok? Mert ha odáig eljutottál, akkor ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak rólad, hanem hogy Őt érdekled. Fejezd ki, hogy tetszik neked, érdeklődj róla, viselkedj természetesen. Én igaz, nem vagyok egy randiguru, nem nagyon szoktam, de akivel elmegyek, annak nagyon sokat kell dolgozni azon, hogy elrontsa, hisz akkor már érdekel, jó pozícióból indul. Ha az illető egy neten megismert idegen, abban nem tudok segíteni, de sokan jártasak benne, biztos leírja valaki.
2021. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézzél bollywoodi filmeket, azokból tanulható meg az igazi stylusos lazaság.
2021. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5: Nem, ez még a randi előtti szakasz. Az van, hogy van egy lány, aki nagyon aranyos, és heti kétszer látjuk egymást, de olyan helyen, ahol beszélgetni nincs nagyon idő. Tehát most az a feladat, hogy pár percnyi időkben kéne rá egy jó benyomást tennem és mutatni valamit magamból, és eljutni odáig, hogy el tudjam hívni.
2021. nov. 28. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm.,az a baj, hogy egyáltalán nem mindegy, mi az a hely, mert ahhoz lehetne tanácsot adni, mivel tudnád megkörnyékezni.

#5

2021. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!