Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon nagyon megérződ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon nagyon megérződik az a több százezer nő hiánya amit még covid előtt kivittek a külföldi pasik?

Figyelt kérdés

Erről szólt a turizmus, semmi másról. Persze mi magyarok még ennek is örültünk, mert "jaj de jó hogy jönnek, itt hagyják a pénzüket". Most meg itt van az ország teljes nőhiányban. A férfiak társkeresése brutálisan nehéz, nagyon sok férfinak nem jut nő ebben az országban emiatt.

Ez nagyon megérződik? Ezért van sokkal több férfi mindenhol?



2021. nov. 28. 18:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább a zsákbiány jobban érződik, amibe beletuszkolták az asszonykákat, mert a mai napig nem hozták vissza. Most vakarja is a fejét Bige mert nincs mibe tölteni a műtrágyát...
2021. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

Mégis miről beszélsz?


Egyrészt mutass egyetlen demográfiai adatot (hivatalosat, persze), ami szerint több százezer nő hagyta el az országot az elmúlt években, pláne párkapcsolati okkal.


Egyetem mellett egy turisztikai szektorban vállaltam diákmunkát, számtalan külföldivel találkoztam. Kapaszkodj meg: nemhogy egyik se vitt ki külföldre, de még csak szex se volt egyikkel se (pedig voltak próbálkozók).


Amikor kijöttem külföldre szingli voltam, semmilyen rémisztő külföldi nem rabolt el, hanem kijöttem megcsinálni a mesterdiplomámat és itt maradtam. Ennek kapcsán egyébként, hogy több magyar férfi ismerősöm ment külföldre, mint ahány nő, pedig jóval több nőt ismerek.

26/N

2021. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad hogy ha nekiszaladsz párszor az ajtókeretnek, akkor megnő az IQ-d?
2021. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Az összes jó pasi meg 20 nővel van egyszerre!!!!!!! Az összes chad meg tudomisen mi!!!! Hat teljes férfi hiány van, tuti azok is kimentek külföldre hogy rohadnának meg hogy szabad akaratuk van!!!!! Mindenkitől tessék azonnal elvenni ezt a jogot h azt csinál amit akar!!!!!
2021. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, több mint félmillió nőt fagyasztottak le valahol a Pilisben egy titkos genetikai kísérlet részeként, kb. kétszázezret meg a titkos antarktiszi antimonbányákba vittek ki szexmunkásnak a bolíviaiak. Ezért nincsen barátnőm már 23 éve, 7 hónapja és 11 napja.:(
2021. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
Abortusz inkább. Születési évemben rengeteg volt, konkrétan előfordulhat, hogy a feleségemet nem engedte megszületni az anyja (nőtlen vagyok).
2021. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Aki nem létezik, azt nem lehet hagyni semmit csinálni. Mi ez a faaszság, hogy nem engedte megszületni.
2021. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
2021. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
En amig otthon eltem, azt hittem, velem van a baj. Nem volt magyar pasim, semmilyen pasim, rohadtul kerestem, de nem talaltam olyat, aki tetszene. Igy engem ne szamolj bele.
2021. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%
7: apám megcsalta anyámat, és a nőt abortuszra kényszerítette, elvileg lett volna egy féltestvérem, lány (csak fiútestvéreim vannak). Nem engedte megszületni, mit nem lehet ezen érteni? Semmit nem tudtok az abortuszról.
2021. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!