Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van már ilyen kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van már ilyen kevés szép nő Magyarországon, mert a szépeket kivitték a külföldiek?

Figyelt kérdés
Sajnos sokan egyetértenek azzal a nyilvánvaló ténnyel, hogy bizony már nem sok szép és fiatal nőt látunk a magyar utcákon, munkahelyeken meg akárhol. Ez a globalizáció hosszú folyamatának eredménye lett? Tehát a szép nőket kicsábították magukhoz a gazdag külföldiek? (külföldön mindenki gazdag az itteni viszonyokhoz képest, tehát kinti viszonylatban nem gazdag, csak a fejlettebb ország miatt jobban él mint átlagember)
2019. aug. 12. 15:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom most azt várod, hogy egy klasszikus gyik-es fröcsögés keretében jót csámcsoghass a témán a válaszolókkal?
2019. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
25%
Én is azt tapasztalom hogy nincs már annyi szép fiatal lány itthon de nem kellett kicsábítani őket mentek maguktól
2019. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

Nem, hanem azért, mert mos, főz, takarít, 12 óra munka mellett, gyereket nevel, és ha venni akar egy arckrémet vagy elmegy fodrászhoz, akkor egyből élősködő gold digger ri.banc.

A külföldi nők meg nem dolgoznak, és úgy fogad fel au pair-t, hogy legyen ideje eljutni edzésről a kozmetikushoz.

2019. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Szép nők még csak hagyján,inkább hová tűntek a normális emberek? :-( Iszonyat sötétség uralkodik az országban,én már nem is szeretek olyan helyre menni,ahol több ember is előfordulhat,mert rosszul vagyok a taplóságuktól.Tisztelet a kivételnek.
2019. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

"külföldön mindenki gazdag az itteni viszonyokhoz képest, tehát kinti viszonylatban nem gazdag, csak a fejlettebb ország miatt jobban él mint átlagember"


Neked is szépen átmosta az agyad a mainstream média meg a sok propaganda ez tisztán látszik 😂😂

2019. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%

Hát igaz ami igaz, kint a "segélyke" van annyi, mint sok helyen az átlagfizetés. Ami nem túl fair.


Kevés szép nő? Te hol laksz? Rengeteg van. Nagyon sok szép nőt látni... Persze mindegyik egy hátrafordított-baseballsapkás idióta társaságában, mert ezen a "menő férfiak".


Hát ilyenkor örülök, hogy nem vagyok "menő", mert ezt a stílust nem követném soha. Persze örökös büntetés az, hogy sosem leszek már szerelmes, de hát... Az élet kötelezően szar.

2019. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

1. optikus.

2. pszihiáter.

2019. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
A válaszokat olvosva, az előbb említett 2 szakmának komoly perspektívája va n Magyarországon.
2019. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Randa ***** válasza:
57%

Te hol élsz? Mindenhol csinos, fiatal nők mászkálnak. Volt osztálytársaim csekély kivételtől eltekintve elmehetnének modellkedni.

Átlagos férfiaknak is jut szép barátnő, komolyan mondom. Nem hinném, hogy elfogult vagyok.

Bár az alapján, hogy egy világhírű modell se kellene nektek egy másik kérdésnél, nem is lenne értelme csodálkoznom a helyzeten. De mégis...

2019. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

egy hetet töltöttem-nyaraltam-kirándultam Németországban.

Volt alkalmam kívülállóként megfigyelni az átlagembereket ,kisvárosban,falun,nagyvárosban.

Semmi extra.

Nyugodjon le mindenki,a jó csajok,legszebb nők igen is itt élnek Magyarországon.

2019. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!