Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan gyári munkások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan gyári munkások, segédmukások, akik nem akarnak a későbbiekben tanulni (érettségi, diploma, nyelvvizsga), de azért diplomás nőt akarnak? Ha igen, honnan vették az ötletet?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 17:57
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
94%
Diplomától nem kerülsz egy magasabb kasztba, attól még ugyanolyan ostoba marad nagyon sok ember h diplomát szereznek, veled együtt.
2021. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is csak érettségim van (nem vagyok gyári munkás) a bnőmnek meg 2 diplomája :D Szvsz nem lehetetlen ezt megtenni.
2021. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha mindenki diplomás meg irodában ülő akar lenni, akkor mi lesz az országgal?

Kit fogsz hívni ha sistereg a tv, vagy füstöl az 1000 éves villanyhálózat?

Ki fogja felépíteni a házakat?

Hogy csak néhányat emlitsek. Miért vannak lenézve a kétkezi munkát végző emberek? Az úri nép sehol nem lenne nélkülük. Ha már ennyire provokatív a megfogalmazásod, hogy miért nem akarja többre vinni.

Ez elég összetett probléma

Senki életébe nem látunk bele, lehet az a 25 éves segédmunkás éppen a szüleinek segít anyagilag, mert kapott egy agyvérzést az anyja, az apja meg lehet sose volt a képben.

2021. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
68%

13: Én mindig utáltam ezeket a "többre vinni" , "letenni valamit az asztalra " dolgokat. Teljesen mindegy, ugyanolyan ember mindenki, a diplomásnak a diploma olyan, mint az érettségizettnek az érettségi: Nem nagy dolog utólag. Csak az képzeleg "kasztokat" meg hülyeségeket ,akinek nincs és így vezetné le a frusztrációit.

Másrészt diplomás tanárok keresnek 200ezret, sokan meg érettségivel ennek többszörösét. Nem végzettségen múlik semmi.

2021. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

#14


A héten volt egy olyan "beszélgetésem", ahol az buta nő azzal évelt nekem, hogy ő 8 általánossal is megkeres Németországban fél milliót.


Aha.


És mit is csinál ott? Feltehetően mosogat, vagy valami ilyesmi. Nyilván egy szót nem beszél nemetül, a munkáltató meg hülyének nézi. Azt sem hiszem, hogy az a "fél milla", - ami valóságban kb. 1200 euró lehet - biztosan megmarad neki tisztán.


És az ilyen emberek mondják, hogy nem számít a végzettség.


Mikor Svájcban voltam, és tanultam németül, már a mekiben is azt mondta a főnök, hogy nyelvtudás nélkül nem mer odavenni senkit.


Nem igaz tehát, hogy nem számít az iskolai végzettség. Normális munkahelyen kérnek iskolai végzettséget. Ami egy segédmukásnál kimerül a 8 általánosban.

2021. nov. 29. 19:49
 16/46 A kérdező kommentje:

"Másrészt diplomás tanárok keresnek 200ezret, sokan meg érettségivel ennek többszörösét."


Gondolom azok beszélnek valamilyen idegen nyelvet is. Érettségi + nyelvismeret már valami.


De + általános + 0 nyelvismeret, az semmi.

2021. nov. 29. 19:52
 17/46 A kérdező kommentje:
*8 általános
2021. nov. 29. 19:52
 18/46 anonim ***** válasza:
50%

11!

A diplomától nem kerül magasabb kasztba ez igaz, csak a pénztől, amit a diplomával fog keresni.

na most el ne kezdjétek írni, h jó szakma és akkor 3 milla per hó meg van a burkolónak, mert annyi csak a jól menő vállalkozónak jön be, de a munkásának nem fog annyit odaadni

2021. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

A burkoló, az legalább szakember, ért valamihez.


A kérdésben olyanokról van szó, akik nem értenek semmihez: utcaseprők, szalagmunkások stb.

2021. nov. 29. 19:59
 20/46 A kérdező kommentje:

Még valami: a kérdés NEM azokat a melósokat veszi célkeresztbe, akik értenek valamihez.


Azokról szól a kérdés, akik nem értenek semmihez, nem is akarnak fejlődni, de magas igényeik vannak.


Annyiban tévedtem viszont, hogy csak férfiakról írtam.


Szóval bővítsük csak ki a kérdést a semmihez nem értő, igénytelen nőkkel is, akik tanult, gazdag pasit akarnak!

2021. nov. 29. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!