Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek a kolléganőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a kolléganőm felé?

Figyelt kérdés

Régebben mondott olyanokat amitől úgy látom jó vagyok nála. Messengeren is beszéltünk párszor, de semmi több. Viszont többször olyan célzásokat tesz amivel izgatja a fantáziám. Volt, hogy azt mondta hogy nekem az kéne hogy egy nő a combjai közé vegye a fejem. Kicsit fura helyzet, pont amiatt izgató.

Irodában dolgozunk és van olyan, hogy csak mi ketten vagyunk bent a helyen.

Ha egyikünk nem dolgozna ott akkor 100% hogy direkten elhívnám valahova.


Esetleg ha kettesben vagyunk akkor milyen témákról beszéljek vele?


29 F



2021. dec. 1. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

"Régebben mondott olyanokat amitől úgy látom jó vagyok nála."


Mikor régebben, és konkrétan mit mondott?

2021. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen agyalni?

A töketlent onnan lehet felismerni, hogy csak az agya jár, de nem lép, a far.k típust, hogy csak a szerszáma vezeti. Arany középút a jó választás! Amikor eljut valaki odáig, hogy agyalni kezdjen valakiről, akkor ott van alapja, hogy próbálkozzon. Minden élethelyzetben meg kell találni a megfelelő módszert a kezdeményezésre. Nehéz látatlanban segíteni, tanácsot adni, hiszen a spontaneitáson van a hangsúly, az aktuális szituációhoz igazodva.

Udvariasan, nem túl tolakodóan is lehet kezdeményezni. Munkahelyen legcélravezetőbb, ha megpróbálod kivinni a céges környezetből, tehát meghívni egy kávézóba, sétára, cukrászdába, stb... Ha tudod, mit kedvel, akkor próbálkozz azokkal a lehetőségekkel. Pl.: ha filmrajongó, akkor moziba hívd, ha színházkedvelő, akkor oda, ha teázni szokott, akkor teázóba, stb.

Nekem már több munkahelyi kapcsolatom volt. Egyik sem okozott problémát! Akkor sem, ha összejöttünk, akkor sem, ha nemet mondott. A stíluson múlik! (ha nem zaklatóan, nem tolakodóan próbálkozol, nem a ranglétra feljutás miatt, akkor nincs gond)

2021. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!