Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolati tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolati tapasztalatlanság az ismerkedés melyik fázisában derülhet ki legkésőbb?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valaki jól néz ki külsőre és a kommunikációs képességei is aránylag rendben vannak, tud épületes dolgokról beszélgetni a lányokkal, akkor ha jól érzi magát a delikvens a társaságában mikor kapcsolhat, hogy esetleg az illetőnek még nincs sok tapasztalata? Az érintések, nonverbális jelek árulják ezt el, ha már tovább kéne lépni?

2021. dec. 2. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó ;


Már 14 éves fiúk szexelnek. 5 év lemaradásba vagy! Amit a tini csajaid nem értenek mitől lehet! Aztán gondolj a 25-30-35 éves szűz pasikra- náluk már még nagyobb a kérdőjel hogy miért tartanak ott ahol ? Mi lehet velük a baj? Kicsi a kuki ? Semmi férfias önbizalmuk ? Buták ? Beteg elmék ? Ilyenekre gondolnak az őket elutasító nők.

2021. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az első csókból éreztem , hogy a srácnak előttem nem volt senkije. Előtte már mondta amúgy , hogy neki még egy kapcsolata sem volt. Engem nem zavar a dolog, szépen haladunk előre . :)

A sok sztereotípiával viszont nem tudok mit kezdeni. Egyszerűen nem tudja mivel jár egy normális , komoly kapcsolat és ezért sokszor bizonytalan. Fura neki az egész . :D

Sok a kommunikáció köztünk és én vezetgetem őt. Egy tapasztaltabb srácnál nem lenne ennyi türelmem , de nála pont ezért van.( múltban nagyon sok negatívum érte , sokat változott .)

2021. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

Én épp egy tapasztalatlan sráccal randizok. Elég hamar lejött, hogy az, de ettől még nem offoltam, mert tök rendes, normális.

De legkésőbb szerintem az első csóknál érződik. Általában félénkebbek, nem tudják, hogyan érjenek a lányokhoz. A tapasztaltabb srácok közelednek, és ha a lány határt jelöl ki, akkor lassítanak. Akinek nem volt még dolga lánnyal, sokkal óvatosabb, sokszor vár a lányra minden lépésnél, vagy rákérdez, és nekem ez kicsit béna.

Na meg persze ha első randin nem is, de pár randi után szerintem teljesen normális általánosságban érintőlegesen beszélni a korábbi kapcsolatokról. Ha csak én mesélek, de a srác hallgat, ha megemlítem, akkor valószínűleg nincs mit mondania. Szóval be se vallotta, de az első alkalommal, amikor megemlítettem neki az exem valami kapcsán, és hallgatott nagyon, lejött, illetve a viselkedéséből. Utána végképp biztos voltam benne és meg is erősítették mások. De nem kérdeztem rá direktben, nem akarom zavarba hozni (látom itt a gykn, milyen kényes téma), meg semmin nem változtat, ha kimondja, hiszen úgyis tudom.

Igazából engem nem zavar a tapasztalatlansága, sőt, tetszik is az a tiszta lelkesedés és odaadás, amivel odateszi magát, hiszen első és különleges neki.

2021. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%

#10


Engem is többször leráztak, valószínűleg egyedül (vagy macskákkal) fogok megdögleni. :D


21F, szintén nem volt még barátnőm

2021. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!