Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolati tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolati tapasztalatlanság az ismerkedés melyik fázisában derülhet ki legkésőbb?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valaki jól néz ki külsőre és a kommunikációs képességei is aránylag rendben vannak, tud épületes dolgokról beszélgetni a lányokkal, akkor ha jól érzi magát a delikvens a társaságában mikor kapcsolhat, hogy esetleg az illetőnek még nincs sok tapasztalata? Az érintések, nonverbális jelek árulják ezt el, ha már tovább kéne lépni?

2021. dec. 2. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem gáz ha az elején elmondod (amikor adódik rá lehetőség), hogy még nincsen sok tapasztalatod. Előbb-utóbb (általában előbb) úgy is kiderül, minek titkolózni róla?
2021. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
A párkapcsolati tapasztalatlanság az egy dolog.Ha valaki jól kommunikál, jól tud bánni az emberekkel és van tapasztalata az ellenkező nemmel, akkor semmi nem gátolja, hogy egy egészséges, tartós párkapcsolatot tudjon kialakítani.Az a nagyon szembetűnő, mikor valaki huszonévesen szűz és semmi tapasztalata nincs ellenkező neműekkel.Úgy biztos lesznek problémák, amik hamar előjönnek majd.
2021. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk akkor, amikor szóba jönnek a korábbi kapcsolatok.
2021. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legkésőbb a testiségnél derülhet ki legkésőbb. Ha valaki jól tud kommunikálni, emberséges, kedves, magabiztos, megfelelően szocializálódott, érett, felelősségteljes gondolkodású valamint kifejlett személyiségű, annak a párkapcsolatban sem jelent gondot ha tapasztalatlan, mert az csak egyel szorosabb (általában) emberi kapcsolat, mint amit másokkal (rokon, barát) kialakított és gyakorolt eddig. Igazából a jó párkapcsolatot és a jó barátságot szerintem a testiség, a szex megléte különbözteti meg egymástól. A szex az, amit nem gyakorolsz az embertársaiddal párkapcsolaton kívül (tekintsünk el azoktól, akik igen), így az összes többi dologban szinte lesz tapasztalatod, ha úgy alakul az életed. A szexet viszont (általános esetben) csak egy párkapcsolaton belül tapasztalod meg.

Nem szerettem volna senkit megbántani, aki párkapcsolaton kívül is szexel, csak általánosságban szerettem volna megfogalmazni.

2021. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Nekem például pozitívum, nem akarok olyannal lenni akit bárki megkapott előttem.
2021. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
5 És mi a véleményed azokról, akiknek azért nem volt senkije, mert a kutyának sem kell, és te vagy az első aki hajlandó vele leállni.Értem amit írsz, csak jó mélyebben is belegondolni az ilyen kijelentésekbe.
2021. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

"párkapcsolati tapasztalatlanság "


Ez így hülyeség. Aki tud kommunikálni, megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkezik, normális a kapcsolata más emberekkel, más szituációkban, akkor teljesen lényegtelen, hogy nem sok partnere volt vagy hosszabb kapcsolata.

2021. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#4

Igen, egyetértek és a szexet sem kell szerintem tapasztalatlanság ellenére sem túlmisztifikálni. Természetes dimenziója két ember kapcsolatának és ha az embernek rendben van az önértékelése és a nyitottsága a téma iránt, akkor már idővel nem a gátlások lesznek fókuszban.

2021. dec. 2. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os, ők is nagyon hasonlóak, mert bárki megkaphatná, csak épp nem kellenek senkinek. Nekem mindig is csak az olyan férfiak jöttek be, akik igényesek arra, hogy kivel vannak.

De persze ez teljesen személyes vélemény.

2021. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Jó kérdés, mert ez helyzetfüggő. Nekem se volt még senkim, 2x fordult elő olyan hogy ismerkedés alatt megtudta az adott csaj hogy nem volt még senkim.


18 évesen 1.randi után néhány nappal megkérdezte hogy hány kapcsim volt. Ugy gondoltam őszinte leszek, és elmondom hogy egyse, igyis ugyis kiderülne hogy ha hazudnék, legkésőbb az ágyban ha eljutottunk volna odáig. Nagyon csodálkozott amikor megtudta, azt mondta hogy nen gondolta volna. Néhány nap mulva lerázott. Na vajon miért.


Másik eset egy évvel később volt, a csajjal már a 3.randinál tartottunk, és az első csók olyan rosszra sikerült, hogy levágta hogy full tapasztalatlan vok. Meg is kérdezte, értelmetlen lett volna hazudnom. Szintén ő is azt mondta hogy nem gondolta volna hogy nem volt még senkim, szószerint lemeredt a csidálkozástól, hisz olyan magabiztos voltam neki az imserkésben. Kb egy hét múlva ő is kioffolt, pedig nagyon bejöttem neki, az 1.randit is ő kezdeményezte nő léttére. Nyilván a tapasztalatlanságom miatt offolt, mi másért.


Legközelebb hazudni fogok, nem bízok én abban hogy majd megérti a csaj és nem fog offolni.


Most komolyan azért mert szűz vagyok az automatikus off más lányoknál is?


19f

2021. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!