Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is megtörtént már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is megtörtént már, hogy valahogy összejött egy nála sokkal jobbal és utána már nem tudta lejjebb adni az igényeit?

Figyelt kérdés
Én így jártam. Az objektíven nézve hozzám illők el sem érik az ingerküszöbömet. Most már arra vágyom, amibe egyszer belekostoltam, mert tudom, mennyire jó.

2021. dec. 2. 14:17
1 2
 1/18 tgt ***** válasza:
Mit jelent az, hogy objektíven nézve hozzád illő?
2021. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kb egy szinten vagyunk.
2021. dec. 2. 14:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem külső alapján válogatok
2021. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem csak külső alapján.
2021. dec. 2. 14:30
 5/18 tgt ***** válasza:
26%
Nem értem, valaki mitől lesz objektíven hozzád illő, és mitől lesz nálad jobb? Mi az, hogy egy szinten van veled? Milyen kategóriák szerint osztályozod az embereket?
2021. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Hiaba ertetlenkedsz (direkt?), 5-os. Hacsak nem egy ko alatt eltel eddig, akkor te is pontosan el tudod donteni, hogy ki "szep", ki "atlagos", ki "csunya". A kulso egy objektiv dolog.
2021. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Én is így jártam. Bárcsak sosem tettem volna! :(
2021. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Az 5os valaszolo roppant bosszantó.


Egyebkent ennek is megvan az elonye. Amikor ujra egy hozzad hasonlóval kell "beérni" akkor rajossz mennyire jó, hogy nem kell gorcsolni..

Eleg jo vagyok neki? Mikor cserel jobbra? Stb stb.

2021. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tgt ***** válasza:
17%
Úgy látom, ragaszkodtok hozzá, hogy a partner lehet fölöttetek álló és lehet objektíven hozzátok illő. De ez csak a ti fejetekben van így, a partner olyan, amilyennek ti látjátok, vagy látni akarjátok.
2021. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem is jobb annyival, csak te idealizálod.
2021. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!