Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek odamenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek odamenni a ahhoz aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy alter évfolyamtársam, pár óránk van együtt az egyetemen.


Minden ismerősöm azt mondja, hogy menjek oda beszélgetni vele, igazából még esélyem is lehetne nála, de egyszerűen nem megyek, vagyis nem merek, pedig én is tisztában vagyok azzal, hogy veszíteni valóm nincs. Nem ismer senki, illetve amúgy is egy nyomi vagyok. Ennek ellenére mégis van egy pszichés gát a fejemben.. Nem értem miért vagyok gyáva .__. Így csak az maradt, hogy amikor találkozok vele, mosolyogva köszönök neki, hátha észrevesz egyszer ._.


Mit tudok tenni? Igyak előtte? Vagy online írjak?



2021. dec. 4. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagy vagy nő?
2021. dec. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kezdő lépésként ne mondogass magadnak ilyeneket, hogy nyomi vagy. Viccből se. Az alacsony önbecsülés se nem vonzó, se nem egészséges.
2021. dec. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehát ha nyomi?
2021. dec. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány, szocializáció hiány, szorongás?


Mit tudsz tenni? Gyakorolj, járj emberek közé, ismerj meg új embereket, mozdulj ki a négy fal közül, szocializálódj! Ha nem mersz egyedül odamenni, kérd meg egyik ismerősöd mutasson be neki, avagy menjetek oda együtt. Vigyázz az ilyen töketlenkedésekkel, mert minél tovább húzol valamit, annál nagyobb eséllyel lesz más, aki odamegy hozzá. Akkor pedig már bánhatod, hogy nem tettél semmit...

2021. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha oké 👀😆
2021. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alkohol jó ötlet, persze csodát ne várj tőle

Azt hogy nyomi vagy azt tényleg félre kéne tenned de nagyon mélyre, mert az most neked megalapozza a kudarcodat.

Az egyetlen esélyed a magabiztos fellépés lenne, amire viszont kevés az esélyed, mert nincs tapasztalatod.

Azt javallanám hogy igyál egy keveset előtte, nem szabad sokat mert az semmiképpen nem lesz jó, egy pár cent rövid közvetlenül előtte megteszi.

Aztán pedig öblísd le rendesen valahogy hogy ne lehessen érezni rajtad, nem tudom azt mivel lehet.

A próbalkozás pedig nem lehet túl direkt, inkább próbálj meg csevegni vele előbb, semmint egy randival letámadd. Ha nyitott latod rajta, akkor utána hívod el valahová, de konkrét helyre lehetőleg, konkrét céllal.

Ha nem letámadni akarod az illetőt, akkor neked is sokkal könnyebb megtenni az első lépést irányába, csak könnyedén, az a nyerő

2021. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"amikor találkozok vele, mosolyogva köszönök neki, hátha észrevesz egyszer"

Ha visszaköszön, az azt jelenti, hogy észrevett.

Barátságos, mosolyog rád?

Ne igyál előtte.

Pár szóval kezdj egy kis beszélgetést, vagy ülj mellé az órán.

2021. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!