Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megkérdeznek egy ffit, akkor azt mondja, hogy a “husisabb” lányok jönnek be neki, ha meg ott van egy, akkor már az “fúj, kövér”?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látni, hogy legyen rajta mit fogni, nem baj ha van hasa stb. De ha egy ilyen nő közeledne, akkor egyből hátrál, mondván hogy nem jön be a molettabb alkat… Megismerni már nem is akarják 😂😂😂 ez így volt 10/10 alkalommal. 30-40-es korosztályról van szó, nem is a tinikről ráadásul.

2021. dec. 5. 10:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%
Na ahogy írták többen tényleg 10-15 kg + ami molett és szép arc hozzá ez tetszik sokaknak! Csak a nők szerint a 300kiló is molett és csodálkoznak,hogy a nyári villám is elkerüli őket!
2021. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%

#10 "szerintem gyönyörű és igényes."

Szerinted. Akkor itt lehet a probléma, mert _szerintem_ a képen szereplő hölgy nem vonzó, és valószínűleg sok férfi velem ért egyet.

2021. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#11 én meg pont azt látom, hogy a vasággyal együtt 50 kg is kövérnek látja magát, mert ha lehajol összegyűrődik a bőr a hasán és nem jó rá az ovis felszerelése már…
2021. dec. 5. 12:09
 14/30 anonim ***** válasza:
96%
Ducibb arc, nagyobb mellek(C-s), nagyobb fenék, az hogy legyen rajta mit fogni. Asszonyossabb legyen.
2021. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%
13 Ilyen is van persze de többségben a férfiak azt keresik egy nőben,hogy legyen törékeny akire lehet vigyázni lehet róla gondoskodni és csinos legyen ! Van egy két ember aki gerjed a 150 kilós zsírra meg az izadságszagra de az ilyenek betegek! Nők részéről meg sok a megfelési kényszer és szokszor nagyon rosszul látják maguk, egy csinos vékony nő is láthatja magát rondának stb míg egy dömper is láthatja magát csinos bomba nőnek! Ezzel nincs is baj a társkeresésig ott jönnek rá,hogy nagyon rossz úton haladtak idáig!
2021. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
33%
Ezek a férfiak gyönyörű fejű húsos lányt akarnak. Gondolom a kövér nőci odament a férfihoz disznó fejjel, zsírszagúan, azért nem jött be. A többség molett nő 99%-ban disznófejű, sajnos. Ahogy régen is Petőfi mondta, hogy "disznófejű nagyúr".
2021. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
6%
16 ez jó szakadok a röhögéstől ,:D amúgy igazad van ! :D
2021. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#16 az Ady…
2021. dec. 5. 12:45
 19/30 anonim ***** válasza:
Én 168 centi vagyok, 62-64 kiló között van mostanában a súlyom A régi "versenysúlyom" pont 10 kilóval volt kevesebb, akkor számítottam vékonynak. Ezek szerint én is duci lennék?😕
2021. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#19 nekik mindenki duci akkor 😂😂 nem is értem miért mondogatják sokan, hogy “nagy kofferba jó pakolni” meg “zsírban sül a jó kolbász”. Ha vki meg tényleg Nicky Minaj alkat az kövér lesz így is-úgy is, mert nem “törékeny”. Ha az, akkor meg göthös lesz…
2021. dec. 5. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!