Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy ilyen nőnek megfelelő partnert találni?

Figyelt kérdés

55-60 kg.

180 magas.

Szép arc.

3-400 fizu.

Diplomás.

Heti 5 nap meló, 8-17-18-ig.

Kisvárosi meló és lakás.

30-35 éves.


2021. dec. 6. 14:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Pfúú, ez brutál vékony. Mikor ennyi voltam, mást sem hallgattam, mint hogy milyen betegségem van, hogy ennyire vékony vagyok. Persze leginkább nőktől. Férfiaktól már inkább mást... :)
2021. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Fene tudja. Elég magas és vékony, ami sokaknak tetszik, de sokaknál kizáró ok, mert nem akarnak saját maguknál magasabb nőt.

A többi mind pozitívum, egyedül a testalkat olyan, ami nehezítő tényező is lehet.

2021. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mit jelent az, hogy MEGFELELŐ partner?

Milyen elvárásai, igényei, elképzelései vannak a nőnek leendő partneréről?

Ha kellően magasra rakja az igényeit, akkor soha senkit nem fog találni.

2021. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanannyira nehéz, mint kb. bármely más nőknek. NMem ezektől a tulajdonságoktól függ, hanem más dolgokótól.
2021. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Definiáld a megfelelő partnert!
2021. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%

Ingyen fordítást vállalok, bár szerintem mindenki más is sejti miről van szó. A kérdező olyan férfit keres, aki

-jóképű

-30-40(-45?) éves

-magas (minimum 185)

-szintén van saját lakása legalább

-szintén megkeres legalább 300-400-at, de az se baj, ha többet

-szintén diplomás

-sportos, erős alkatú


És akkor még a személyiségről nem is beszéltünk, hogy nyilván legyen férfias, jó dumájú, jó kiállású, stb. Lehet a felsoroltakból tud engedni 1-2-t (ez simán lehet), de a lista többségéhez ragaszkodik.

2021. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Simán lenne esélye, ha nem válogatna.
2021. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%

16 17

Hasonló kaliberü nő vagyok! Ha nem kapok nornális pasit, akkor nem leszek senkivel! Egyedül jobb, mint egy szar kapcsolatban.

2021. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

16: es?? szerinted a kerdesben jellemzett nonek megis milyen pasit kene keresnie? alacsony, pocakos, minimalberen tengodo csunyacska munkast vagy mi? realis lenne teljesen, ha olyan elvarasai lennenek, amiket te sorolsz.

attol, hogy te egyik pontnak sem felelsz meg, meg letezik olyan ferfi, akire igazak a tulajdonsagok es valoszinu, o is magahoz hasonlo nore vagyik.

2021. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19. Miért kell személyeskedni? Magas vagyok (197 cm), jóképűnek mondott (szívesen küldök képet), újabban sportolok és már kezdek izmosodni. Viszont még 28 éves vagyok, a kérdezőtől ezért sem akarnék semmit (aki egy 30-35 éves nő), csak leírtam barátilag a véleményem. Nincs még saját lakásom, bár piacképes szakmám van és van már jól látható megtakarításom. Diplomás is vagyok.


18-19. Nem a totál ellenkezőjét. Miért csak szélsőségekben tudtok gondolkodni? Kizárólag jóképű, magas, gazdag, izmos, tökös pasik, illetve csóró, csúnya, önbizalomhiányos gyári munkás törpék vannak?


Még írtam is a 16-os válaszomban, hogy a felsoroltak közül 1-2-ből engedni ildomos lehet. Pl. a kérdező megismer egy jóképű, gazdag pasit, de az mondjuk 175 cm magas. Akkor már nem? Vagy megismer egy jóképű, jómódú, magas pasit, de az mondjuk szaki (mondjuk szobafestő, aki legalább annyit keres, mint a kérdező), nem pedig diplomás. Tehát mondjuk amit felsoroltam 7 dolog, abból ha már csak 1-2 is nem igaz a pasira, akkor az nem is kell? Erre írtam a dolgokat. Nem arra, hogy a kérdező jöjjön össze egy csúnya, öreg, hajléktalan törpével. Nem kell szélsőségekben gondolkodni.

2021. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!