Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan nézhetnék ki jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézhetnék ki jobban?

Figyelt kérdés

Sajnos csúnya vagyok, és nem megy a társkeresés.

21F



2021. dec. 6. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ezt igy eleg nehez megallapitani mivel nem tudjuk hogy nezel ki es min tudnal/kene valtoztatni
2021. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nen feltétlenül kell jól kinézni ahhoz hogy barátnőd legyen.


Nekem az előző barátom nem nézett ki valami jól, sőt, viszont abban ahogy beszélt volt valami, amitől mindig azt akartam hogy megcsókoljon ha vele voltam

Meg a személyisége is nagyon jó volt (amíg meg nem ismertem rendesen...), egyből levett a lábamról


Sok lány szereti pl a humoros pasikat, nem kell feltétlenül helyesnek lenned vagy izmosnak


De ha javítani akarsz a kinézeteden, menj el fodrászhoz, edzeni stb

2021. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

gyurj egy kicsit (nem kell izomaggya, de legyel fitt es tonusos), vegyel egy-ket uj ruhat, akar jo izlessel rendelkezo lany baratot, rokont is megkerhetsz, h segitsen. egy jo frizura, esetleg szakall, ha jol all, ha van szemuveg, csereld le kontakt lencsere es kesz.

az arcod genetika, azzal nem nagyn tudsz mit tenni, de ha a fentiek rendben vannak es nem vagy olyan csunya, mint az ordog, mem lehet nagy baj.

2021. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél tiszta, jóillatú, és képzeld azt, hogy jól nézel ki.
2021. dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!