Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy nézhetnék 3 és fél hét...

Hogy nézhetnék 3 és fél hét alatt jobban ki?

Figyelt kérdés

Jöhetnek diéták, edzések, tippek

166 cm

64 kg



2021. ápr. 6. 20:04
 1/6 anonim válasza:
98%

Először is a sullyod megfelelő. De ugye nem látom a sully eloszlast szóval:

-igyál sok vizet

-kerüld az édességeket cukros üdítőt

-Legyen napi 4 étkezés(Reggeli, tízórai,edbéd, Uzsonna)

-Kardió edzések (de figyelj arra hogy néha egy kis nyujto edzést is csinálj)

-8-9h alvás.

Ezekkel szerintem 3,5 hét alatt valtozast érhetsz el. De fontos, nem lesz kocka hasad vagy ilyesmi mert az hosszabb folyamat. Ezzel azt éred el hogy fogysz pár kilót és a bőröd is szebb lesz a víztől és az alvástól. Sok szerencsét

2021. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kockahasat, de persze tudom hogy ennek legalább egy év kellene biztos. Fogyni szeretnék 5-6 kilót, de inkább a külső számítana.
2021. ápr. 6. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha ramirsz privátban, tudok segíteni, napi aktivitás, sport múlt, sérülések stb.
2021. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit későn eszméltél fel, 3,5 hét alatt semmi kiemelkedőt nem fogsz elérni, persze éheztetheted magad, vizet kihajthatod magadból, de a zsír ami rádrakódott az nem 3,5 hét alatt fog eltűnni. Sportolást meg ha eddig nem csináltál semmit, akkor nagyon nem lenne célszerű egyik napról a másikra fejetlenül, bármi háttértudás nélkül elkezdeni, mert sérülés és/vagy motiváció vesztés lesz a vége.
2021. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jön a sulii!! Nem bántás, én is megijedtem és én is le akarok fogyni 5 kilót még legalább..170 cm 60 kg:)
2021. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked mondjuk pont felesleges lefogynod még 5 kg-ot. Akkor inkább a testösszetételed megfelelő irányba való elmozdítására koncentrálj, ha nem vagy megelégedve azzal amit a tükörben látsz.
2021. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!