Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt gondoltad a párodról, hogy bárcsak nézhetne ki egy kicsit jobban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szereted teljes szívedből, de vagy az arca, vagy a teste nem tetszik neked annyira, ezért titokban folyton azt kívánod, bárcsak nézhetne ki jobban. Egy példa: Van egy elég testes barátnőd, de te folyton azt kívánod, bárcsak lenne egy kicsit vékonyabb, mert az az alkat jobban bejön. Ennek ellenére ugyanúgy szereted, mint ha vékony lenne

2021. máj. 22. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Álszent vagy.
2021. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
minek vagy vele, ha ilyeneket gondolsz róla? Szegény lány 😞
2021. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem, kapcsolatban minél több időt töltöttem bárkivel is egyre szebb lett a szememben.
2021. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, hogy azt gondolom, jól állna neki más frizura, vagy egy ruha, és megbeszéljük. Vagy kipróbálja, vagy nem. Olyan is, hogy a párommal beszélgettünk arról, hogy kb hány kiló fogyás állna jól nekem. Ami már látszik, tartható és nem túl sok.

Ezzel nincs semmi baj, amíg nem egy kényszer. Elvégre egymásnak akarunk tetszeni.

2021. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom a 3-as válaszolót. Alapból olyannal jövök össze, akit szépnek és szexinek találok. És ahogy melyül el a kapcsolat, egyre szebb és szexibb lesz a szememben.

Ha te az ellenkezőjét érzed, nem szakíts vele, ne pazarold az idejét.

2021. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre nem, olyanokra szoktam neha csak, hogy mar elmehetne fodraszhoz meg megborotvalkozhatna stb :D De ezeket altalaban magatol megcsinalja elobb-utobb.
2021. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra szoktam gondolni (es meg is szoktam jegyezni), hogy oltozhetne jobban es vagathatna jobb frizurat, de ot abszolut nem erdekli az ilyesmi, kenyelemparti, es meg nem nez ki igenytelenul, addig tiszteletben tartom az "izleset".
2021. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy barãtom mondta már hogy lehetnének a melleim nagyobbak de szereti ezt is. Ettol fuggetlenul az exem eljegyzett es a mostani is velem tervezi az életét. Es igazuk is van amugy.


De amiota volt olyan aki:

Retkes c.gannyal csalt meg, vagy olyan is aki koztem es egy masik csaj kozott a hajas és kigyouborka alaku csöcsű csajt választotta inkabb, azota en el tudom magam fogadni.

Plusz ahogy elnezem olyan rondák a legtobb nő mellei hogy en viszont annak ellenére hogy kicsik, joforman buszke lehetek rájuk mert tökeletesen szimmetrikusak, feszesek szépek kerekek, mellbimbóm is szép.

2021. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*hájas
2021. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen. annak ellenere, hogy osszessegeben tetszett, voltak mar ilyen gondolataim, DE mindig csak olyannal kapcsolatban, amin amugy lehetne valtoztatni. pl. olyasmi, hogy leadhatna egy 10 kilot vagy levagathatna vegre a hajat vagy oltozkodhetne sokkal menobben stb. de olyasmikere nem gondoltam, amiken nem tud valtoztatni, mondjuk hogy barcsak kek lenne a szeme, kisebb az orra meg lenne magasabb. ezeken nem agyalok.
2021. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!