Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a jelek, akár apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, akár apró ami arra utal, hogy a férfi csak alkalmi kapcsolatot keres esetleg barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

És mik azok a jelek amiből le lehet vonni a konzekvenciat amiből a komolyabb szándékait sugallja?

A nornalis válaszokat előre is köszönöm szépen, a többi lapozzon, nem tartok rá igényt!


2021. dec. 7. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiküknél más és más.

A túl rámenős, laza, lezser, felületes magatartás egyértelműen

nem hosszútávú kapcsolatra való igényt sugall.

Az alkalmi kapcsolatot akaró fiú, férfi azonnal rátér a lényegre.

Ha hagyod.

2021. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első randin erősen hajt, ágyba akar vinni. Küld fotót farkáról. Már első randi előtt szexuális témákról beszélget.

Komoly szándékot én azzal mutatom ki, hogy nem siettetek semmit. Minden lépést szépen komótosan, egymás után. Illetve próbálok minél több közös élményt szerezni.

2021. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abból lehet látni ha gyakran utal a szexre. Akár poénkodik vele, akár bókol neked, akár hasonlatokat ír vagy mond. Vagy leírja mit tenne veled ha veled lenne. Ennek megfelelően más témákról felszínesek az ismeretei ami a társalgást illeti. Illetve nem mutat érdeklődést ezek felé, legyen az akármi amit felhozol. Az átlagos képeidet nem "lájkolja", a kicsit is csinosabb illetve szexibb képeket viszint nem rest akár szivezni is. Plusz amit már leírtak: lépten-nyomon dicsér, nyomul, megjátssza hogy mennyi közös van bennetek ("nahát, nekem is az az egyik kedvencem"). Videochatben a fizikumával villog, illetve kiemeli burkoltan hogy ő biza jól keres.
2021. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es, de jó. Én nőként ugyanerre a következtetésre jutottam, de ha bárhol leírom, egyből jönnek ezren, hogy ez nem igaz, mert ők első randin lefeküdtek, és házasság lett belőle, nem ezen műlik, blabla.

Szerintem meg ezen múlik. Amelyik férfi első randin rátér a lényegre, az simán kockáztatja, hogy a lány soha többet ne akarjon vele találkozni. Ha ez neki nem számít, akkor nem érdekli igazán az a nő, csak arra kell neki.

A férjemmel egy hónapig találkozgattunk, és nem mert közeledni, mert nem akart elriasztani. A végén már én rohantam le, mert már nem bírtam magammal.

2021. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Akkor nagyon jól gyanitottam az úri embert.... :)
2021. dec. 7. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Vagy amelyik már elsőnek felhív a lakására?
2021. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Azért, azon mindig mosolygok, amikor azok a nők vannak felháborodva, hogy csak szexet akartam, akik egyből átjöttek, ha áthívtam őket (és ezt erősítette meg, hogy mind frissen borotvált puncival érkezett, mint aztán az ágyban kiderült).

2021. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# és aki visza utasította az első 2 alkalommal a. Felhívást? És öt tényleg nem egyszerű megfektetni? :)
2021. dec. 7. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:

7/ énn mondjuk nem mentem fel,és még felháborodva sem vagyok,mert házhoz hívtak.Felőlem csinálja,nekem nem kötelező részt vennem ebben,ha meg akarom úgyis felmegyek.Ha meg nem megyek,neki meg úgyis van következő csaj.Nem tudom miért pontoztak le,tapasztalat megvolt,aki elsőre lakásra hívott szexet akart.Megismersz valakit tegyük fel a neten,vagy itt,aki lakásra hív már elsőre szexre megy.Pedig,ha negakarna ismerni tényleg,akkor egy italra hívna meg esetleg?

De vannak a sokadjára próbálkozók,ilyenem is volt és csak szex volt,de én is akartam.

De ha neten ismered meg és rögtön a szextémát hozza fel,szintén zenész,ugyanazt akarja,és mellé még képet is küld a "szervéről" az 200 % nem komoly pasi,delete,akinek meg ez kell éljen vele.

2021. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a képküldés nekem is durva, még az arcát nem láttam, de a nemi szervéről már küldött. mintha az lenne a legfontosabb része az egész pasinak.
2021. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!