Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit irjak?

Figyelt kérdés
Társkeresőn szeretnék ismerkedni egy leányzóval, már irtam neki egy közepesen béna szöveget, nem sablont, de nem válaszolt. Mondjuk le sem tiltott, mint elég sok nő. Tudom egy nő 200 millió üzenetet kap egy nap, mit az ami nektek felkelti az érdeklődéseteket? Nehezíti a helyzetet, hogy Badoo, és ott már csak egyszer tudok neki irni.

2021. dec. 9. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de ha saját magadtól nem tudod, akkor ne mások véleményét kérd ki, mivel a későbbiekben majd folyamatosan kell csevegned ezzel a lánnyal, ha össze is jön, és minden mondatodat nem találhatja ki más. Ennyi.
2021. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, a gondot abban látom, hogy márcsak egyszer tudok neki irni, és nem tudom mivel tünhetnék ki a sok-sok pasi és farokfotó közül...
2021. dec. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!