Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok akik ezt irják miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik ezt irják miért nem gondolják komolyan?

Figyelt kérdés

"külső igazából mindegy"


Mert akkor ilyen alapon Benkő Dániel is lehetne a favorit


2017. dec. 27. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezt helyesen én, mint lány, úgy mondanám, hogy a külső is számít, de a személyiség fontosabb.

Én legalábbis így látom.

2017. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Mert ez egy tipikus élethazugság.


Tudod, papíron mindenki szereti a gyerekeket, és minden gyerek szép, papíron mindenki kedves, becsületes, jó ember. Szeretünk magunkra így gondolni, hogy nem vagyunk felszínesek, hogy jók vagyunk, hogy kedvesek.


Az egy másik kérdés, hogy ha a külsőd nem üt meg egy komolyabb szintet, akkor a belső tulajdonságaid lehetnek bármilyenek, esélyt sem fogsz kapni, hogy megmutasd.

2017. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Soha nem hallottam nő szájából olyat, hogy "a külső nem számít" vagy "csak a belső számít". Nem tudom, ezt honnan veszitek.
2017. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

"Soha nem hallottam nő szájából olyat, hogy "a külső nem számít" vagy "csak a belső számít". Nem tudom, ezt honnan veszitek."



Pedig elég sok nő hangoztatja (akár írja le társkeresőn) így szó szerint.


Ami persze nem ezt jelenti, bármennyire is szeretnék sokan, ha ezt jelentené.

2017. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Minden embernek számít a külső, de tèny, hogy vonzóvá tud tenni egy férfit az intelligencia, humor, empátia.
2017. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

A nők sokkal kevésbé felszínesek, jobban becsülik a belső értékeket és elfogadóbbak is.

Persze, csak ha elég magas a férfi. Viszont akkor meg minden más tulajdonsága (vagy éppen annak hiánya) indifferenssé válik a szemükben.

2017. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ezt már azok a nők mondják akik már csalódtak a külsőben. Volt pár helyes pasijuk, de az nem váltotta be a hozzájuk fűzött reményeket. igy már úgymond lemondtak a külsőről.
2017. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 19:46


"Volt pár helyes pasijuk"


Az ilyen pasik bármilyen nőt megkapnak,tehát nem ragadnak le 1 csajnál,ezért ők szeretik kiélvezni az életet más nőkkel is.

2017. dec. 27. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
A helyes pasik sem csak mind dugni akarnak. Most csak azt írtad le, TE mit csinálnál, ha jól néznél ki.
2017. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, én se nagyon láttam/hallottam ilyesmit, de szerintem ilyet max. akkor írnak, amikor válaszolni akarnak a rinyáló pasiknak, akik azt hiszik, hogy az velük a probléma, hogy nem elég magasak/nincsenek kitetoválva/nincs kockahasuk stb., csak már egy picit túlzásba esnek.


Én egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a külső nem számít, mert nem tudnék együtt élni egy olyan emberrel, akit én nem tartok vonzónak, szerintem erre szükség van egy párkapcsolatban. Ha valaki nagyon nagyon jófej, értelmes, kedves, aranyos és hasonló az érdeklődésünk is, de a külseje taszít/egyáltalán nem tetszik, akkor max. lehetünk nagyon jó barátok, de egy pár nem. Ugyanakkor az tény, hogy sokak számára és számomra sem a külső a legfontosabb, mert akármilyen jól is nézhet ki egy pasi, ha buta, beképzelt vagy egy tirpák bunkó paraszt, akkor egyáltalán nem szeretnék tőle semmit... Például mikor egy barátom bemutatta az egyik barátját, akkor rögtön megtetszett, mert nagyon helyes volt, az egész megjelenése tetszett, viszont, ahogy kinyitotta a száját még az életkedvem is elment..borzasztó alpári stílusban beszélt, mindenkivel lenézően viselkedett, nagyzolt, öntelt és bunkó volt, úgyhogy azóta még kerülöm is...Valamint fontosnak tartom azt is megemlíteni, hogy biztosan van egy-két ember, akinek határozott elképzelései vannak, hogy milyen párt szeretne, tehát egy ideál alapján keresi a társát, ugyanakkor szerintem ez nagyon ritka... Én például biztosan nem tudnám leírni, hogy számomra milyen az ideális társ (legalábbis külső alapján biztosan nem), mert elég sok különböző személyiségű, megjelenésű ember is megfogott és mindenki más és más, emiatt mást találok bennük vonzónak. Nem kell, hogy valaki tökéletes legyen, ahhoz, hogy vonzónak találd és ez egy eleve szubjektív dolog, mert mindenkinek más tetszik.

2017. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!