Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden gazdag cégtulajdonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gazdag cégtulajdonos elfoglalt és az átlagosnál kevesebb időt áldoz a szerelmi életére?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem augusztus legelején egy férfival, akinek van egy cége, ami 60 főt foglalkoztat. Rendszeresen viberezünk, de csak reggel és munka után ír este. Napközben nagyon ritkán. Sok gondja van a cégnél szokta írni, nagyon sokat dolgozik. Összesen 7 alkalommal találkoztunk, megjegyzem 200 km távolság van köztünk. Én is elfoglalt vagyok, én egy kisebb céget vezetek, ami nem az enyém. Múlt héten is lemondott egy találkozót, mert valami tárgyalása volt. Sajnos felháborodásomat tudtára is adtam, ami miatt most még ritkább a kommunikáció. El sem tudod képzelni, hogy milyen egy napom... írta.. Sosem volt még cégtulajdonos, meg gazdag pasim. Kérdezném azokat, akik ismerkedtek már ilyen férfival, hasonló volt a tapasztalat? Nehezen összehozható találkozók, napközben minimális kommunikáció? Én kicsit máshoz vagyok szokva, de lehet náluk ez a szokás.

2021. dec. 12. 01:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mások hogy érnek rá. Neked ez nem elég egy kapcsolathoz, és őszintén szólva nekem is kevés lenne.
2021. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél a kapcsolatotoktól? Egy okés kapcsolattól mit? Ő? Hosszú távon neked elég idő, figyelem lenne,amit ő adni szeretne?
2021. dec. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!