Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan aki itt úgy ismerkedett meg hogy egybõl csak komoly kapcsolatot akart kialakítani az illetõvel s, miután megismerkedtetek egymással ès találkoztatok késõbb össze is házasodtatok?

Figyelt kérdés

Mennyi idõ telt el az összeismerkedésetektõl a lánykérésig, házasságig? Memnyire (volt) tartós?

Kort és nemet ne felejtsétek el,köszi


Csak kíváncsiságból teszem fel a kèrdèst és nem magamat hírdetem.

Van barátom!

Az álmodj királylány megjegyzések nem érdekelnek,csak akkor írj ha normálisan tudsz válaszolni a kèrdèsemre! Megértèseteket köszönöm!



2018. szept. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Soha nem akartam komolyat, házasságot. Gyereket meg főleg nem. Majd jött a semmiből egy lány és minden kellett. Természetes volt, hogy össze tartozunk. Nem is tévedtünk. Már nagyon rég együtt vagyunk.

Addig még nem jött el aki nekem kell, ezek eszembe sem jutottak.

2018. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Lehetett volna, ha singli vagyok, de nem voltam. Így nem történt semmi.
2018. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 éves koromtól a férjemet kerestem mindenkiben, sok srácot visszautasítottam emiatt, mert tudtam, hogy nincs jövőnk. Ekkortájt ismertem meg a férjem, de mivel van köztünk 11 év, nem néztünk úgy egymásra. Aztán 18 éves koromban egy közös projekt miatt közelebb kerültünk egymáshoz, akkor mindkettőnkben megváltozott a másikkal való viszony, egymásba szerettünk. Az első randin megbeszéltük, ki hány gyereket akar, milyen esküvőt, stb. Fél év múlva lánykérés, 1 évre rá esküvő. Ennek 10 éve, imádjuk egymást a mai napig, és a gyerekeinket is. 😊
2018. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!