Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Star Warsből ismert klónok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Star Warsből ismert klónok megoldhatnák az incelproblémát?

Figyelt kérdés

A filmben szereplő klónok nem egyszerű genetikai másolatok voltak. Mesterségesen elérték, hogy az embereknél gyorsabban fejlődjenek, gyorsabban tanuljanak és bár rendelkeznek az emberi érzelmek teljes spektrumával, az agyuk úgy lett átalakítva, hogy akaratukat teljes mértékben alávessék a tulajdonosuk akaratának, tehát érzelmileg is az hozza nekik az elégedettséget, ha a tulajdonosukat, azaz ebben az esetben a köztársaságot szolgálják.


Ezen kívül természetesen nem szaporodhatnak.


Ha sikerülne ilyen klónokat létrehozni a valóságban, az megoldhatná az incelek jelenlegi problémáját, mivel egy olyan nőt kaphatnának, aki nem csak szexuálisan elégíti ki őket, de érzelmileg is.


Képzeljetek el egy nőt, aki csak azért él, hogy az incel összes fizikai és érzelmi vágyát kielégítse, ráadásul még a házimunkákat is megcsinálja. Ráadásul alanyként ki lehetne választani a legszebb onlyfans -es szexmunkásokat.


Természetesen persze lehetne hasonlóan férfiakat is klónozni. A férfi klónoknak meg lenne emelve a tesztoszterontermelése, így alapból kigyúrtak lennének kockás hassal.


Mindkét nem összes párkapcsolati problémái megoldódnának örökké.



2021. dec. 12. 13:39
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

"Ha azt akarom, hogy valaki (szinte) feltétel nélkül szeressen, akkor veszek egy kutyát":


Jó, hogy felhoztad a kutyákat. Ezeket az állatokat az emberek évezredeken keresztül úgy nemesítették, hogy feltétel nélkül szeressék a tulajdonosukat annak ellenére, hogy egy alárendelt kapcsolatban van velük. Az eredeti állat a farkas ugyebár, ami sok szempontból az emberre hasonlít. Ha a farkasokban megvoltak ezek a gének, az emberekből is előhozhatóak génmanipulációval. A klónozással mindez még etikus is lehetne. A lényeg, hogy a klónnal nem fogsz ilyen high IQ beszélgetéseket folytatni, tehát például engem incelként nem elégítene ki, viszont az átlag Józsit a telepről igen.


Sajnos a mai világban a hozzám való nő jelenleg a hipergámia miatt(aminek leírtam az okát) a kigyúrt telepi Chadre megy.

2021. dec. 12. 13:57
 12/53 anonim ***** válasza:
94%
Súlyos pszichiátriai eset vagy.
2021. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

12: A szüfrazsetteknek is ezt mondták. Én csak próbálok out of box gondolkodni, ahogy a sci fi írók 100 éve.


Egyébként észre sem veszitek, de jelen pillanatban is egy ilyen 100 évvel ezelőtti regényekbe illő sci fi társadalmi kísérlet résztvevői vagyunk, ha az internetet és az online platformokat nézzük.

2021. dec. 12. 14:03
 14/53 A kérdező kommentje:
6: Írtam, hogy nektek lehetnének férfi Chad klónok is.
2021. dec. 12. 14:05
 15/53 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a chad dolgot cáfolom. A jelenlegi barátnőm akkor is szeretett mikor minimálon dolgoztam, akkor is mikor munkanélküli voltam (egyidőben a hajléktalanság is fenyegetett), és most is szeret mikor már mondhatni jól halad a sorom.


De chad se lehetek, mert úgy tudom értük odáig vannak a nők. Velem mégis megesett már párszor, hogy voltak olyan csajok, akik elhajtottak mivel idézem, "nem vagy az esetem". Ha valóban chad lennék, megesett volna ilyen?


Nyilván nem, de akkor hogy lehet hogy az első bekezdésben leírtak szerint még is van barátnőm?


Nem lehet, hogy a nők mégsem úgy működnek, ahogy ti incelek gondoljátok?

2021. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
98%

"1: De szabad akarátób szeret. A klónok szabad akararukból szolgálják a köztársaságot, ezért élnek."

Ha tudnál bármit is a Star Wars-ról, akkor tudnád, hogy ez hülyeség. A klónoknak egészen addig kiforrott, különböző jellemű és értékrendű személyiségük volt, amíg Palpatine nem aktiválta a 66-os parancsot. Amikor ez megtörtént, a klónokba ültetett chipek aktiválódtak és emiatt lemészárolták a Jediket, akik sok esetben ezelőtt a legjobb barátjuk volt. Szóval hol van itt a szabad akarat? Akaratuk ellenére álltak át a Birodalomhoz, akaratuk ellenére ölték le a korábbi barátaikat és szövetségeseiket.

2021. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
98%
Ez a kérdés remekül rávilágít, hogy miért téged kerül minden nő...
2021. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

"A jelenlegi barátnőm akkor is szeretett mikor minimálon dolgoztam, akkor is mikor munkanélküli voltam":


Ez pont, hogy igazolja, hogy nem a pénz meg a státusz számít, hanem a kinézet. Chad vagy.


"Velem mégis megesett már párszor, hogy voltak olyan csajok, akik elhajtottak mivel idézem, "nem vagy az esetem". Ha valóban chad lennék, megesett volna ilyen?":


Ma már a Chadeknek is meg kell dolgozniuk a nőkért meg őket is hajtják el. Egyre nehezebb minden szinten.

2021. dec. 12. 14:51
 19/53 A kérdező kommentje:

16: Én kizárólag a második részben elmondottakból indultam ki. Még a klónháborús sorozatot se láttam. Olyan klónokat akarok, amilyenek a gazdájukat kérdés nélkül szerető kutyák ma.


Az ötlet tovább megy a párkapcsolatokon, a fizikai munkásokat is le lehetne cserélni.

2021. dec. 12. 14:54
 20/53 anonim ***** válasza:
97%
Neee már a Chadek is veszélyben?? Akkor kikkel vannak együtt a nők én ezt nem értem? Segíts kibogozni
2021. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!