Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Star Warsből ismert klónok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Star Warsből ismert klónok megoldhatnák az incelproblémát?

Figyelt kérdés

A filmben szereplő klónok nem egyszerű genetikai másolatok voltak. Mesterségesen elérték, hogy az embereknél gyorsabban fejlődjenek, gyorsabban tanuljanak és bár rendelkeznek az emberi érzelmek teljes spektrumával, az agyuk úgy lett átalakítva, hogy akaratukat teljes mértékben alávessék a tulajdonosuk akaratának, tehát érzelmileg is az hozza nekik az elégedettséget, ha a tulajdonosukat, azaz ebben az esetben a köztársaságot szolgálják.


Ezen kívül természetesen nem szaporodhatnak.


Ha sikerülne ilyen klónokat létrehozni a valóságban, az megoldhatná az incelek jelenlegi problémáját, mivel egy olyan nőt kaphatnának, aki nem csak szexuálisan elégíti ki őket, de érzelmileg is.


Képzeljetek el egy nőt, aki csak azért él, hogy az incel összes fizikai és érzelmi vágyát kielégítse, ráadásul még a házimunkákat is megcsinálja. Ráadásul alanyként ki lehetne választani a legszebb onlyfans -es szexmunkásokat.


Természetesen persze lehetne hasonlóan férfiakat is klónozni. A férfi klónoknak meg lenne emelve a tesztoszterontermelése, így alapból kigyúrtak lennének kockás hassal.


Mindkét nem összes párkapcsolati problémái megoldódnának örökké.



2021. dec. 12. 13:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
20: Sokan inkább egyedül maradnak, mások a top 1% gigachadre mennek. Megachad balra.
2021. dec. 12. 14:55
 22/53 anonim ***** válasza:
97%
Azta mindenit, már giga meg megachad is van én meg beertem egy sima chaddel???
2021. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
96%
Ki a f-szom az a chad amúgy? Annyit olvasni itt róla.
2021. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Igazából csak találgatni tudok, kikkel és hol vannak a nők. Az biztos, hogy Tails csinált egy videót, amiben feltett egy képet egy 68 éves öregasszonnyal, akit kinézetben top 5% férfiak (akik a való életben sikeresnek hazudják magukat) próbálnak becserkészni kiéhezetten. Eleve a Tinder felhasználók 90% -a férfi.


A való életben meg többnyire férfiakat látok az összes olyan helyen, ahol ismerkedni lehetne. Lehet egyszerűen csak brutális férfitöbblet van és nincsenek is nők egyáltalán.


A klónozás ezt a problémát is megoldaná...

2021. dec. 12. 15:01
 25/53 anonim ***** válasza:
96%
Azta milyen statisztikák birtokában vagy, nem semmi
2021. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
96%

" Lehet egyszerűen csak brutális férfitöbblet van és nincsenek is nők egyáltalán."


NINCS férfi többlet.

2021. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
95%
Igazi megoldás a problémákra? Mindig direkt olyan szarságokat találtok ki, ami nem lesz. Persze így kényelmesen lehet üldögélni a szarban, és a mumuschadet hibáztatva ujjat szopni, hogy de rossz nektek.
2021. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
26: Akkor hol vannak a nők? Én egy magas értékű férfi vagyok, mégse találok.
2021. dec. 12. 15:07
 29/53 anonim ***** válasza:
95%
Túl különleges vagy te a nőkhöz
2021. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
12%

Ez a kérdés, ennek a folytatása? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Mellesleg szerintem igen, én is vennék, pl. ezt a modellt: [link]


Törölgetőnek: 18+, közszereplő.

2021. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!