Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Star Warsből ismert klónok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Star Warsből ismert klónok megoldhatnák az incelproblémát?

Figyelt kérdés

A filmben szereplő klónok nem egyszerű genetikai másolatok voltak. Mesterségesen elérték, hogy az embereknél gyorsabban fejlődjenek, gyorsabban tanuljanak és bár rendelkeznek az emberi érzelmek teljes spektrumával, az agyuk úgy lett átalakítva, hogy akaratukat teljes mértékben alávessék a tulajdonosuk akaratának, tehát érzelmileg is az hozza nekik az elégedettséget, ha a tulajdonosukat, azaz ebben az esetben a köztársaságot szolgálják.


Ezen kívül természetesen nem szaporodhatnak.


Ha sikerülne ilyen klónokat létrehozni a valóságban, az megoldhatná az incelek jelenlegi problémáját, mivel egy olyan nőt kaphatnának, aki nem csak szexuálisan elégíti ki őket, de érzelmileg is.


Képzeljetek el egy nőt, aki csak azért él, hogy az incel összes fizikai és érzelmi vágyát kielégítse, ráadásul még a házimunkákat is megcsinálja. Ráadásul alanyként ki lehetne választani a legszebb onlyfans -es szexmunkásokat.


Természetesen persze lehetne hasonlóan férfiakat is klónozni. A férfi klónoknak meg lenne emelve a tesztoszterontermelése, így alapból kigyúrtak lennének kockás hassal.


Mindkét nem összes párkapcsolati problémái megoldódnának örökké.



2021. dec. 12. 13:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
30: Igazából úgy jött a kérdés, hogy a linkelt kérdésről eszembe jutott a Star Wars, ahol az emberek kiváltására gyártott robotok gyászosan elbuktak a klónokkal szemben.
2021. dec. 12. 15:11
 32/53 A kérdező kommentje:
30: VV alekosz vagy?
2021. dec. 12. 15:11
 33/53 A kérdező kommentje:

30: Ha közszereplő vagy, az azt jelenti, hogy sok pénzed lehet. Én a helyedben itthagynám az országot és átköltöznék latin Amerikába.


Ez a tervem nekem is egyébként ha a saját életemet nézzük.

2021. dec. 12. 15:18
 34/53 anonim ***** válasza:
96%
Magas értékű? Anyuci mondta? Az nem ér.
2021. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
30: Aztán lehetne forgatni a latin amerikai luxuséletről egy show -t is, amit irigykedve nézhetnénk.
2021. dec. 12. 15:19
 36/53 anonim ***** válasza:
18%
100%-ra szavazva mindegyik komment amelyik az incelek kiírtását említi, nagyon jó emberek vagytok
2021. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
36: Jómagam írtam ki ilyen kérdést és törölték a moderátorok.
2021. dec. 12. 15:21
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

33.-ra, a kérdezőnek.


30. vagyok. Nem vagyok közszereplő. Ahogy írtam, a cenzornak szólt a dolog, hogy a képen lévő lány nagykorú, és modell. Mert itt törlik a képek linkjét, ha azt hiszik gyerek és/vagy magánszemély. Volt, hogy egy német színésznő miatt töröltek választ, mert nem tudták, hogy ki ő.

2021. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
1-es pl. Várkonyi Andrea?
2021. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
96%

Nőként miért hagynám ott a barátomat, akit szeretek, akihez vonzódom, akivel vannak közös érdeklődéseink, hobbijaink, terveim, egy nem létező jellemért kvázi robotért? A párom sem tökéletes, senki sem az, de néha pont a tökéletlenségei, hibái teszik még vonzóbbá. Egy klón csak egy üres váz lenne ebben az esetben.


Egy klón nem szeret, hiszen számára ezek ismeretlen fogalmak, csak a programját követi. Kicsit sajnállak, mert a hozzászólásaid alapján látszik, hogy sose szeretett igazán senki, és épp ezért nagyon torz kép él benned a szeretetről, pláne a kapcsolatokról.


Egyébként a Black Mirror című sorozatból nézd meg az Be Right Back című epizódot. Elég érzékletesen bemutatja, hogy miért nem lenne értelme (legalábbis pozitív értelemben), annak, amit írsz.

26/N

2021. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!