Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyik nőnek/férfinak senki se tetszik másnak meg majdnem mindenki bejön?

Figyelt kérdés

#finnyásság #Nem válogat
2021. dec. 13. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez így nem jellemző. Az jellemző, hogy a férfiaknak sokféle nő jön be, a nőknek viszont csak néhány pasi. Erre tök jó példa a tinder, ahol a férfiak naponta behúznak egy csomó csajt, a csajok meg csak pár srácot.
2021. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem egyforma az emberek ízlése. Mint ételben: van, aki válogatósabb, van, aki több mindent szeret.
2021. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Az #1-es válaszom mégis miért van lepontozva? :D Komolyan érdekel, hogy itt néhány nő fejében mi van? Ők hány pasit húznak be társkeresőn?
2021. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1,3 mert butaságot írsz. A férfiak ugyanúgy válogatnak mint a nők, csak vannak emberek akik jobban, és vannak akik kevésbé válogatósak külső terén.
2021. dec. 13. 15:55
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

A tinderes témára semmit sem tudsz írni, de azért lazán hozzám vágod, hogy butaságot írtam. Gratulálok.

Válogatni, meg mindenkinek joga van, de ettől még a férfiakra kevésbé jellemző. Hisztizhetsz, de ez ilyen.

2021. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5. Tinder ja tudom a selejtesek párkereső appjára gondolsz.

Kár belöle bármit levonni normális ember ott nem ismerkedik.


És az se igaz hogy a férfiak kevésbé válogatnak mint a nők.

Max a gerinctelen csak szexre hajtó pasik azok akik nem válogatnak, sajnos egyre több ilyen van.

2021. dec. 13. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

"Tinder ja tudom a selejtesek párkereső appjára gondolsz."

Mégis miért lenne a selejtesek párkeresője? Mert neked nem szimpatikus a dolog? Plusz, ha neked nem szimpatikus, akkor lazán kivágsz több millió embert a világképedből? Ez nevetségesen buta szint.


"És az se igaz hogy a férfiak kevésbé válogatnak mint a nők."

Azon kívül, hogy neked ez a tény nem szimpi, miért ne lenne igaz?


"Max a gerinctelen csak szexre hajtó pasik azok akik nem válogatnak, sajnos egyre több ilyen van."

Nem csak ők. Ha gondolod és egyszer felém jársz, ugorj be velem a kondiba, ahova járok. Jobbnál jobb pasik járnak átlagos vagy túlsúlyos csajokkal.

2021. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért hülyeség a tinderes példa, mivel ott sokkal nagyobb arányban találni férfiakat, mint nőket..ezáltal persze, hogy a nők válogathatnak. De a valóéletben nincs akkora férfitöbblet, mint azon az appon, tehát a példa nem életre való.
2021. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy, mennyien vannak. Sőt, ha több a férfi, akkor pont, hogy a nők több férfiből, több embert is húznának be.

Továbbá, még mindig nem vághatjuk ki a kukába, mert nektek nem szimpatikus.

Engem komolyan érdekel az ilyen reakciók után: Itt ennyire minimális logika sincs az emberekben? Sehol máshol nem látom ezt a szintet a neten. Benne vagyok facebookon is olyan csoportokba, ahol több a nő és mégsem nyom le senki ennyire logikátlan szöveget, amit ti itt naponta.

2021. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Jelentettem a kérdést. Most már többször ne írd ki, mert unalmas vagy.
2021. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!