Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők, akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik azért nem jönnek össze egy férfival, mert a rokonaik, ismerőseik előtt nem akarják a férfit felvállalni?

Figyelt kérdés
Azaz mások előtt szégyellné a férfit, mert mondjuk nem olyan helyes, vagy nem gazdag stb...

2021. dec. 13. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Biztos vannak. Miért rájuk fókuszálsz?
2021. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Osztom az egyes véleményét. Minek pörögsz ezen, kérdező?
2021. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy van ilyen. Az ész dönt a szív/hormonok helyett, ami nem feltétlenül rossz dolog. Persze ha te vagy a férfi akit emiatt kosaraznak ki, akkor nyilván szar helyzet...
2021. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Persze! Sok nő van, aki kibeszél minden férfit, akivel ismerkedik az 1-2-3 legjobb barátnőjével. Ilyenkor egy picit szabad a vásár és a barátnők is beleköthetnek a férfiba, ha nem tetszik nekik rajta valami és aztán lehet találnak rajta valamit, ami miatt a nő mégsem jön össze a férfival. Nem azt mondom minden nő ilyen, vagy hogy aki nő kibeszéli az mindig hallgat a barátnőire, de sajna elég gyakori.
2021. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka az ilyen.Általában az ember olyan, amilyen közegben a legtöbbet mozog.Ha a környezete előtt szégyellni kellene a választottját, akkor ő sem lesz érte annyira odáig, mert tök más az értékrendje.Az lehet, hogy vonzónak találja szexuálisan, de ez semmi egy normális kapcsolathoz, nem elég.
2021. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Láttam már olyat hogy valószínűleg azért kosarazott ki, mert bár bejöttem neki, de mindkét nővérének 2 méter feletti pasija van, ezért ő sem adhatta lejjebb, inkább összejött egy 2 méteres életképtelen valakivel. Nekem nem baj, mindenki eldöntheti mik a preferenciái.
2021. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki fontos azt nem szégyeljük. Ha egyáltalán felmerül ilyen kérdés, akkor eleve nem téged keres.
2021. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Velem megtörtént már, hogy nem vállaltam fel a férfit a kisebbségi származása miatt a családom és a barátaim előtt. Nem bántam meg, mert utólag kiderült, hogy nem olyan ember mint aminek mutatta magát.
2021. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, volt pasim akit nem vállaltam fel.

De ne azért, mert nem nézett ki jól. Hanem mert sokan megszóltak volna, mert sokkal idősebb volt, és nős.

2022. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Voltam így igen.

Nagyon vékony, nagyon nagy orrú arab srác. Akkor is és azóta is, évek óta szerelmes belém. Régen pár hónapra tudott belőlem egy kis vonzalmat kiváltani, mára teljesen elmúlt, nem szerettem, de ha igen se vállaltam volna fel.


Másik meg egy szintén nem magyar srác, na hozzá gyengéd érzelmek fűztek, vele, ha együtt is lettünk volna maximum titokban.

2022. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!