Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan alakokkal bölcs nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan alakokkal bölcs nem szexelni, akiket később szégyenlennél felvállalni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Olyannal ne szexelj, akit később nagy valószínűséggel megbánsz.
2018. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De mennyi ilyen nő van manapság...

idővel letagadják a múltjukat.

2018. jan. 2. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó szerelem nélkül szexelni.
2018. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Így van! Csak olyannal szexelj aki jól fest az idővonaladon, hiszen a szex olyan magasságokban leledzik mint egy holdutazás, úgy kell rákészülni, nehogy hiba legyen benne, mert korlátozott számban szexelhetsz, ha túl sokat csinálod, meghalsz kínok kínjai közt!!!!444négy
2018. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
A nők fiatalon jellemzöen könnyű szex-szel próbálnak jópasit fogni, meg menő férfiak társaságába kerülni. Ezekről szoktak inkább megfeledkezni később.
2018. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgokat bölcs nem tenni, amikről már előre is látod, hogy utóbb valószínűleg megbánnád. Ez ugyanúgy igaz a szexre, mint minden másra.
2018. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akit nem mernék felvállalni, azzal szexelni sincs kedvem. Akit meg kívánok, azt meg nem csak a külseje miatt szoktam kívánni. Igen, van olyan exem, akit tényleg nem értek, hogy hogy a fenébe szerethettem vagy tetszhetett, de felvállalnám akkor is, mert akkor jó döntésnek gondoltam, a múltam része és amíg nem lett olyan ember, mint amilyen most, addig működött is a dolog. Hogy most egy alkoholista munkanélküli, az nem engem minősít.
2018. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!