Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmi bántalmazó kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi bántalmazó kapcsolatból kilépve, hogyan bízzak újra a férfiakban?

Figyelt kérdés
Egy éve küszködök már ezzel, nem tudom hogyan lépjek tovább. A szakítás óta volt néhány rövidebb kapcsolatom, próbálkozom az ismerkedéssel, de mindig ugyanoda jutok vissza, hogy keresem a hibát, szinte előre várom, hogy mikor fog bántani, lehúzni, az önbecsülésemet leépíteni. Egyedül építettem fel újra az önbizalmamat, de másokban megbízni úgy tűnik sokkal nehezebben megy.

2021. dec. 16. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem zárja ki egymást a kettő, hogy ismerkedsz, de nem bízol meg azonnal mindenkiben. Találkozzatok, de nem kell egyből mindenkinek megnyílni. Csak ha már kiérdemelte.
2021. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből megbízni, figyeld a másik videlkedését és ha olyan jeleket tapasztalsz, ami rossz előérzetet kelt, akkor hagyd ott mielőtt még késő
2021. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha adnak fogadd el ha ütnek szaladj el! Nem értem mi bonyolult
2021. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha saját erődből sehogy sem sikerül ezen túllépni, akkor szakember.
2021. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kezet foghatunk. Csak nálam fordítva volt, én vagyok a pasi. Amiutan szakítottam vele el kellett telnie bizonyos időnek ameddig nyitottnak nem éreztem magam ismerkedésre. Szerintem a bizalmat mindenkinek meg kell adni, aztán ha él vele és úgy alakul akkor elmélyül a dolog. Ha nem akkor lapát.
2021. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Majd úgy is találsz valakit, aki ugyanúgy kihasznál/megaláz mint az előző, ezt szeretitek ti a férfiakban, ez kell nektek, nem kell hazudni.


Nem baj ha Feri oszt néha egy két sallert, hisz amikor nem iszik, akkor olyan kedves tud lenni!

2021. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
6# Tudod, ezt bevallani... pfff vállalhatatlan! Pedig mily sok igazság van abban amit mondasz
2021. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!