Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz hogy csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz hogy csajozni nem lehet megtanulni könyvekből és videókból?

Figyelt kérdés
Sokan dicsérik ezt a PUA valamit,de szerintem az nagy humbug.
2021. dec. 19. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Csak is a saját tapasztalat a nyerő.

Nincs olyan, hogy mindenkinél működik ugyanaz a példa, módszer, eljárás... :,D

2021. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
igaz.
2021. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudok erről a puás dologról,annyiban segíthet talán,hogy a szia mizunál kreatívabb és egy fokkal bátrabb leszel!
2021. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez az egy videó megmutatja, hogy mi a lényeg: https://www.youtube.com/watch?v=EWRZpkU1QGU
2021. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Vicces vagy :D

Lehet, hogy a JavaScriptet megtanulod youtube tutorialokból, de a csajozásra nincs programnyelv.

Mondjuk első lépésként nem ártana eldöntened, hogy kúrogatni akarsz vagy párkapcsolatot.


31n

2021. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Én egyszer próbálkoztam ilyen PUA baromsággal, de úgy hogy néztem a videókat jegyzeteltem stb. az lett, hogy ott rendőrt hívtak hozzám, mert azt hitték pedofil vagyok. Mint kiderült a csaj is csak 16 volt. Plusz még valami mentális baja is lehetett. Szóval sok véletlen közrejátszott, de nekem az úgy betett, hogy évekig nem is mertem próbálkozni.
2021. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Ez kb. olyan mintha könyvekből próbálnál megtanulni vezetni:

- a KRESZ (mit kell mondani) menni fog,

- de maga a lényeg, a manőverezés (hogyan mondod+metakommunikáció) csőd lesz, mert ahhoz rutin kell. Tudom, hogy a "mesterek" erre is kitérnek, de egyszerre figyelni a hanglejtésre, gesztikulációra, testtartásra, szövegre, közben ugyanezeket feldolgozni a nő irányából kb. olyan, mint amikor a friss tanuló próbál balra kanyarodni: indexelni, lassítani, nézni a táblákat/szembejövőt/gyalogost, tekerni a kormányt, kuplongolni, visszaváltni, kigyorsítani stb. mindezt pár másodperc alatt.


Először kész pánik és káosz az egész, később pedig az ember nem érti, hogy mi a nagy kunszt az egészben.

Pl. nekem is gondolkodni kellett most, hogy mégis mit csinál az ember kanyarodáskor, pedig ma 20x csináltam, de a rutin miatt nem is tudatosul. Ugyanez van a csajozással is: amíg minden kis részletre tudatosan figyelni kell, közben ott van a "jajj, el ne cs*sszem" érzés, addig az ember kitörölheti az elmélettel, mert csak szerencsétlenkedés lesz az egész. Később pedig már úgy flörtöl a rutinos versenyző, mintha 30dkg szalámit kérne a hentestől...

2021. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle KRESZ, emberi, érzelmi, társas készségek kellenek, ezekkel felismered, milyen helyzetben milyen emberrel mit lehet és nem lehet, ennyi.
2021. dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
8: Ez pedig teljesen véletlenszerű. Minden ember akivel eddig beszéltem, teljesen más volt. Ami tetszett egyiknek, negatív pont volt a másiknál, stb.
2021. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha valamit nem tudsz, azt meg kell tanulni - és annak igenis van olyan része, ami "elméleti anyag", mindegy, milyen témáról beszélünk. Az nem úgy megy, "ha nem születtem így, esélytelen". Valamit lehet tanulni könyvekből is.

De: 1) gyakorlat teszi a mestert... olyan nincs, hogy elolvasol x könyvet, és azonnal király vagy

2) megintcsak témától függetlenül, baromira nem mindegy, hogy milyen tananyagból tanul az ember. Vannak tényleg nagy gondossággal megírt, kutatás és tapasztalat alapján írt tananyagok ismerkedés témában is, és vannak nettó f...gok, amik csak arra jók, hogy lehúzzanak anyagilag. Érdemes megnézni azt, hogy az adott tanfolyamról mit írnak.


Én nem tartom az ördögnek valótól az ismerkedős tanfolyamokat, mert hallottam már olyanról, ahol pl. inkább arra koncentráltak, hogy hogy lehet természetesen ismerkedni, hogy gyűjtsön önbizalmat az ember, hogy oda tudjon menni máshoz, milyen témákról érdemes beszélgetni, ill. ahol megemlítik azt, hogy minden nő más, és nincs egy db bevált recept. Ez pl. tök hasznos. Az olyan PUA baromságokat kerülném, ahol kb. az a lényeg, hogy

1) legyél paraszt a nőkkel, azt csípik

2) a nők buták és mindet meg lehet vezetni

3) minden nő ugyanolyan ösztönlény

2021. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!