Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Naponta 20 oldalt megtanulni...

Naponta 20 oldalt megtanulni a mozaikos biológia könyvekből reális, kivitelezhető?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Csak tőled függ. Ha rászánod a kellő időt és energiát, nem lehetetlen, de kemény meló. Attól is függ, hogy csak ismételned kell, vagy teljesen új az anyag (ergo nem tanultál az eddigi években semmit), utóbbi esetben nyilván jóval nehezebb.
2016. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak tőled függ, szerintem lehetne többet is. A mozaikos tankönyvek egyik harmada fénykép másik harmada meg ismétlés.


A biológia annyira nem is magolós, igazából ha megérted miről van szó körülbelül már meg is jegyezted. De ha tanulási tippekre vagy kíváncsi akkor rám írhatsz hátha van olyan amit még nem ismertél. Vagy mnemotechnikákra.

2016. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
20 :D engem nagyon szorított az idő, napi 50-et tanultam meg, simán meglehet, csak nehéz bírni ésszel.
2016. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
79%
En is ebben a helyzetben vagyok ! Esetleg a második válaszoló küldene nekem tanulási tippeket ..azt megköszönném :))
2016. aug. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!