Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz megismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz megismerkedni olyan nőkkel akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon kevés nő van aki nem szeretne gyereket, és azok között is van aki később meggondolja magát sajnos .

2021. dec. 20. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
79%

Aki aktívan keres társat, az valószínűleg nagyobb eséllyel akár gyereket, és apukát keres.

Aki nem akar gyereket, az nem siet párt találni, (annak nem kell ugye 35 előtt szülni) élvezi az életet, tanul, dolgozik, a hobbijának él, stb.

2021. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Értem, akkor keressek egy lapátot így 28 évesen? :D
2021. dec. 20. 20:17
 3/72 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy mikor kérdezel rá / derül ki, de ha eddig szeretted vesztegetni a saját idődet, akkor lehet célszerűbb lenne minél hamarabb rákérdezni erre. Ha hamarabb tovább állsz, akkor hamarabb megtalálhatod azt akivel egyeztek ebben.
2021. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Az a baj a gyerek kérdés csak egy a sok dologból amire vágyom egy nőben, de így együtt a lehetetlennel határos néha hogy megtaláljam őt :D
2021. dec. 20. 20:26
 5/72 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy látom, hogy a fiatalok között (20 körüliek) azért elég sokan vannak akik most még úgy gondolják, hogy nem akarnak gyereket. Nyilván meggondolhatják magukat később és az szívás neked, de ilyen magyar putriba sokan nem akarnak gyereket szülni. Nem hiszem, hogy ez lenne a legnehezebb szűrő ami miatt nem találsz párt.
2021. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmazok ez a legnehezebb, de az összkép miatt nehéz szerintem , mert túl magasak az elvárásaim a belső értékek terén.
2021. dec. 20. 20:32
 7/72 anonim ***** válasza:
67%
Milyen elvárásaid vannak belső értékek terén?
2021. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, én nem akarok gyereket, de "sietnék" párt találni. Mindig téves összefüggéseket látnak párkapcsolat és gyerekvállalás közt.
2021. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

Olyan nőre vágyom, aki nem hazudik nekem soha, nem lép félre, kedves, ragaszkodó, nincs semmilyen káros szenvedélye, nem annyira társasági ember, és nem igazán szereti az állatokat lakásban.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe, de van még pár, de szerintem ez is elég hogy bővebb képet kapjatok arról hogy kire vágyom :)

2021. dec. 20. 20:53
 10/72 anonim ***** válasza:
87%
én ilyen vagyok szóval biztosan vannak még mások is
2021. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!