Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz megismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz megismerkedni olyan nőkkel akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon kevés nő van aki nem szeretne gyereket, és azok között is van aki később meggondolja magát sajnos .

2021. dec. 20. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

Pro tény:Jól nézek ki,de nem vagyok képes érzelmek nélküli szexre.

Életem pàrjàt keresem ,nincs szükségem alkalmi kapcsolatra.

2022. máj. 14. 12:38
 52/72 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt vettem észre, hogy amiatt ítélnek el nőként, hogy nem szeretnék gyereket.
2022. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is megkaptam :(
2022. máj. 14. 16:53
 54/72 anonim ***** válasza:
0%

Minden nő rájön előbb utóbb, hogy nem hagyhatja ki, hogy anya legyen, különben úgyis meg fogja bánni!


Én 18 évemet áldoztam be erre, de megérte, hogy a hölgy végül anya lett, csak az nem, hogy nem tőlem, dehát az ő döntése!


Végül a csávó nem vette el. És nem is nagyon jött többet az országba (külföldi volt).

Megérdemelte amiért megcsalt vele és gyereket szült neki!

2022. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:

Kérdező a családod nem tudja hogy nem akarsz gyereket és ha meg tudnák balhé lenne de miért?

Hiszen a te döntésed a családod ebbe miért szól bele?

2022. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
Bonyolult dolog :D
2022. máj. 27. 13:15
 57/72 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ne is haragudj, de lassan 30 évesen félni anyuci-apucitól... Gondolom ők tartanak el, vagy a nagy örökségre vársz. Na ez az ami miatt nem találsz csajt. Biztos nem kezelném egyenrangú társamként azt, aki ilyen nyúlbéla. És mi a terv? Majd előadjátok, hogy jajj ti nagyon szeretnétek, de nem jön össze? Szánalmas.

Amúgy meg esetleg ki is léphetsz anyuci szoknyája mögül, elköltözhetsz nagyobb városba. Kizart, hogy pesten ne lenne olyan nő aki megfelel neked. Kapásból velem együtt 3 barátnőmről is tudom, hogy nem akar gyereket. Az egyiknek csak tengeri malacai vannak. 😀 Bár az is igaz, hogy mindannyian kapcsolatban élünk

2022. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:

Mivel kevés van belőlük ők megtehetik hogy válogassanak.

A férfiak nem, mert náluk meg pont az az értéke ha alkalmasak apának.

2022. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:

57#:Nem szeretnék Pesten élni, nem nekem való az a város.

Sok dolgot nem írtam le magamról ennél a kérdésnél , de nálam nagyon sok kizáró tényező van ami mondjuk a mai átlag embernek tök természetes.

Azt gondolsz rólam amit szeretnél, de már meg ne haragudj, aki ilyen előítéletes mint te , úgy hogy szinte semmit nem tudsz rólam, számomra nem szimpatikus.

2022. máj. 27. 16:18
 60/72 anonim ***** válasza:
0%

Miért baj, ha egy nő szeretne gyereket?

Gyakran vered ki, ritka lesz a spermaszámod, aztán próbálkozhattok évekig. Nálunk is ez van szerintem... Bár páromat már vizsgálják, de egyenlőre még csak annyit tudtak kinyögni, hogy biztos még nem áll rá készen lelkileg és azért nem fogan meg.


Jó kis diagnózis :D

2022. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!