Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz megismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz megismerkedni olyan nőkkel akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon kevés nő van aki nem szeretne gyereket, és azok között is van aki később meggondolja magát sajnos .

2021. dec. 20. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
54%
Én nem akarok gyereket!!!!!! Viszont a környezetemben meg mindenki.. vége lett a kapcsolatomnak és nem tudom, hogy lesz-e valaha másik. Mert ugye fussuk le a szokásos köröket, amik alapból nehezítő tényezők (közös érdeklődési kör, értelmes, intelligens és nyilvánvalóan külsőre vonzó férfi legyen) de! itt nincs vége, mert kardinális kérdés a gyerek is és ugye azért a legtöbben nem így ismerkednek, hogy szia, bejössz, mi a kedvenc zenéd, na és, szeretnél gyereket? :D pedig ugye nagyon fontos, mert milyen kapcsolat lehet az, ahol minden klappol, de a kapcsolat során feszültséget szül, hogy az egyik fél akar gyereket, a másik meg nem? Hát igen, nehéz ügy ez..
2022. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nekem is mindig a gyerek kérdésnél úszik el az ismerkedés, mert nagyon kevés nő nem szeretne gyereket, és közöttük is van aki később meggondolja magát.

Jól kitoltam magammal úgy látom :D

2022. jan. 10. 20:03
 43/72 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te miért nem akarsz gyereket?
2022. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és én sem szeretnék gyereket, DE szeretem a háziállatokat. Sajnos a legtöbb nő szeretne gyereket és ezt már az elején hangoztatják, így nekem is nagyon nehéz dolgom van, főleg hogy egyáltalán nem vagyok átlagos semmilyen tekintetben, így még nehezebb, de nem bánom mert soha nem akartam megfelelni a társadalmi normáknak.
2022. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretnék gyereket, mert úgy érzem erre a világra nem való gyerek.

Mindenki csinálja a gyereket, de arra senki nem gondol hogy ez a föld hogyan fog eltartani ennyi embert.

Illetve sajnos más értékrendek szerint élek mint a legtöbben, és ebben az anyagias, rosszindulatú világban egy normális lelkületű gyereknek nagyon rossz sora lenne.

2022. jan. 19. 15:32
 46/72 anonim ***** válasza:
100%
#9 ezek egyáltalán nem magas elvárások. Imádom amikor valaki tök átlagos dologgal sír, hogy jaaaj viztos a magas elvárásaim miatt nincs senkim.
2022. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:

Ez csak egy kis része volt amire vágyom :D

Ha leírom az egészet, rájössz hogy nem vagyok egyszerű helyzetben :D

2022. máj. 14. 11:17
 48/72 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem írod le? Talán ha elmondanád normálisan, hogy mi bajod van az emberek segíteni is tudnanak.
2022. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Volt már az oldalon számtalan kérdésem,de segíteni nem tudott nagyon senki,csak kritizálni.
2022. máj. 14. 12:22
 50/72 anonim ***** válasza:
39%
Pro tip: Nezzel ki eleg jol es nem lesznek ilyen gondjaid.
2022. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!