Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz megismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz megismerkedni olyan nőkkel akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon kevés nő van aki nem szeretne gyereket, és azok között is van aki később meggondolja magát sajnos .

2021. dec. 20. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
75%

"nem hazudik nekem soha" - Egy átlag ember 200x hazudik egy nap, szóval ezzel az emberek többségét kilőtted. Legjobb esetben is fogsz kegyes hazugságokat kapni.


A nem lép félre azért rajtad is erősen múlik.


Amúgy nem tűnnek ezek abszurdnak.

2021. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
71%

Ez rám kb illik, azt leszámítva hogy nem vagyok kedves és ragaszkodó. XD

Nem lehetetlen ilyen lányt találni, sok sikert hozzá :)

2021. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

Az a baj próbálok ismerkedni lassan 1 éve, de még hasonló lánnyal sem találkoztam :)

12#:Köszönöm szépen :)

2021. dec. 20. 21:03
 14/72 anonim ***** válasza:
77%
Kevesen vannak, ráadásul senkire sincs ráírva. Keress olyan helyeket, ahol nagyobb arányban előfordulhatnak. Gyermekmentes övezet például. A másik ötletem, hogy állatok mentésével foglalkozó helyeken keresgélj, de neked ez nem lenne jó. Amúgy azt figyeltem meg, hogy a tudatos gyermekmentes nők között rengeteg az állatbarát, ezért duplán nehéz dolgod lesz. Vagy esetleg feminista körökben. Esetleg társkeresőn kiemeled, hogy ehhez ragaszkodsz.
2021. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:

Csináltam már én mindent, de igen sajnos igaz amit mondasz, mert aki nem szeretne gyereket, sokszor van valami kis háziállata.

Én nagyon szeretem az állatokat, de nem lakásban.

Szóval tudom hogy nagy fába vágtam a fejszémet, de szerintem abban a fában több a szög, mint a fa :D

2021. dec. 20. 21:06
 16/72 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez sem jellemző. Pont azért nem akarok gyereket, mert nem akarok gondoskodni senkiről. Állatról sem. Sokféle ember van gyerekmentesek közt is, nem lehet kijelenteni, hogy ilyenek vagy olyanok.
2021. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
Én is remélem hogy sokféle van, és ott van köztük akit én keresek :)
2021. dec. 20. 21:48
 18/72 anonim ***** válasza:
97%

Ajánlom a gyermekmentes övezet nevű csoportot a célra.


Én mondjuk Tinderen találtam meg a szintén gyereket nem akaró párom, szóval simán megteszi az is, ha beírod a bemutatkozásba, hogy olyat keresel, aki nem akar gyereket.


Mondjuk a többi szempont szerintem neccesebb, amiket leírtál, de biztos van ilyen ember is.

2021. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
4%
Tindert semmikepp sem ajanlom, ha nincsen kedved battleroyalet jatszanod minden egyes match-ert.
2021. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:

Ismerem a csoportot, és tagja is vagyok, de mivel nem Pesti vagyok, így sajnos ők is kiesnek a látókörömből .

Tinderen nem írhatom ki mert a családom nem tudja, és balhé lenne belőle, ami engem anyagilag és érzelmileg is hátrányosan érintene.

Ha csak gyereket nem szeretnék, akkor tudnék párt találni, bár nem egyszerű lenne akkor sem, de így a többi dologgal együtt olyan elérhetetlennek tűnik :(

2021. dec. 20. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!