Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisgyerekes nőként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes nőként mennyire nehéz hosszútávra párt találni?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből, de tényleg az átlagnál szebb nő vagyok, jó állással, saját lakással. Viszont van egy négy éves kisfiam és a válásom óta nem találok hosszútávra senkit, mindenki csak lazábbat akar velem, vagy hiteget és 1-2 hónap után eltűnik. Már kezdem bánni, hogy elváltam a férjemtől, mert rá tényleg mindenben számíthattam, szeretett, csak kihűlt a kapcsolatunk. De én hittem, hogy 35 évesen még vár rám más, akivel boldog lehetek.
2021. dec. 21. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Tarts ki Nehéz de nem lehetetlen Saját példából kiindulva
2021. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
egyedül maracc
2021. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%

jujj de gáz vagy!

ne is álmodj róla! kinek kéne használt áru, ráadásul csatolmánnyal??

2021. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
10-es skálán mondjuk egy 8-9-es nehéz, legalábbis ha értelmes kapcsolatot akarsz. A sikeres agymosás egyik jele pedig, hogy az állásod és a lakásod emeled ki értékként - ezekre a férfiak tesznek jó magasról.
2021. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%

1.: Az ex a képben van?

2.: Milyen kani kéne? 30-35 közötti, sportos MAGAS, nagy méretű, diplomás, havi fizu...

2021. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Állás és lakás leírva...oké...és odaköltözhet egy csóró egyetemista?
2021. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Egy 30-as évei elején járó, ritka átlagos férfi vagyok, közepesen szar állással, bérelt lakással, gyerek és háziállat nélkül, cserébe hosszútávú kapcsolatot kerestem volna mindig, ami valahogy sosem adatott meg. A gyerek nem zavar, mert nekem nem lehetne amúgy sem. Gondolom, nem ilyen magamfajta "főnyereményt" keresel?! ;D
2021. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Én megértelek kérdező, mert én is elvált nő vagyok, bár már 40 felett és a gyerekem is nagyobb (10+).

Átmentem én is egy ilyen fázison, értem, amit írsz- de azt hiszem, ebben már elég komoly elkeseredettség is lehet.

Tedd egy időre félre ezt a társkeresés témát (és talán itt sem feltétlenül a hasonló élethelyzetben lévők adnak legtöbbször adekvát választ…)


Őszinte leszek: NEM könnyű.

Ezzel együtt nem lehetetlen, bár a gyermeked nagyon kicsi még… sokkal több fizikai ellátást igényel, hozni-vinni stb.- ez azért be tud tenni egy alakuló kapcsolatnak.


Azt nehéz pozitívan minősíteni, hogy visszavágysz az exhez: ha felelős döntést hoztál anno a válással (reméljük!), akkor ezt sürgősen felejtsd el!

Attól, hogy a piacon jelenleg szerinted (!) csak rohadt alma kapható, nem kell beérni a félig ütődöttel- mert nem muszáj, ha törik-ha szakad almát enni… remélem, a hasonlatot érted.


Az, hogy 30 felett van egy normális, átlagos egzisztenciád, az szerintem alap (még ha itt ezen többen fennakadnak is)- megértem, hogy nem egy tróger, dologtalan, magát kiszolgáltatni-eltartatni vágyó alak az ideálod.

Szerintem tarts egy kis szünetet, mert ahogy kiveszem a szavaidból, bizony nem egy-két randin meg kapcsolatkezdeményen vagy túl… nem érzed, hogy kicsit túlságosan is “belecsaptál a lecsóba”?

(4 éves mellett, munka mellett egyszerűen nem is értem, hogy fér neked bele ennyi…. hacsak nem rohamtempóval, meg tk magadhoz meg az elvárásaidhoz mérten méltóság nélkül, futószalagon ismerkedsz… de mindegy is, ez a te dolgod…)

2021. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehetetlen. Én pl. nem szeretnék gyereket, ezért ha majd 40-50 éves leszek, akkor valószínűleg elfogadnék egy ilyen társat.
2021. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Örülhetsz kèrdező, mèg egy 40-50 èvesnek is kelleni fogsz talán :D
2021. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!