Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy leléptem?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Nagyon nagyon tetszik nekem, minden nap beszéltünk, már 4 hónapja, de egyszerűen nincs semmi időm. Így nem tudtam vele találkozni sem. Állandóan utazgatok, estére elfáradok. Írta, hogy nagyon megszerette a személyiségem és velem el tudna többet is képzelni. Én is hasonlóan érzek és működik a kémia is, de 4 nappal ezelőtt letiltottam mindenhonnan, mert úgy gondoltam, hogy ne várjon rám és nem akarom megfosztani semmi jótól.

2021. dec. 28. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehetett volna jobb, emberibb módon is. Nem ilyen gerinctelenül.
2021. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Khm ezt meg kellett volna mondanod neki, és nem így megbántani, hogy szegény utána majd csalódottságában párt se akar keresni, mert nyílván azt fogja hinni hogy vele van a baj. Szerinted most nem kamillázik?
2021. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem tetted jól hogy egyik pillanatban még ott kukucsozik a közösségi oldalad, következő pillanatban meg titkon na neked menni kell címszóval Good bye nélkül egy olyan helyzetet teremtettél neki, ahol most ő hiszi azt, hogy nem báj van vele hanem baj.
2021. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen elfoglalt vagy akkor minek ismerkedsz, minek chatelsz? Megkímélhetted volna azt a másikat egy újabb csalódástól, lehet nagy nehezen nyitni kezdett, te szó és arc nélkül szépen visszalökted, és lehet most azt gondolja, hogy kész szerencsétlenség.
2021. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér vagy. Azért ne csodálkozz, ha majd ezt visszakapod valamikor.
2021. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja ja, semmi gerinced nincs
2021. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap duma 4 napja tiltás

És most itt megy az önsajnálat


"Szart kapsz te, nem kakaót"

2021. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ezek a csajok megtalálnak engem utána és rajtam vezetik le a feszkót, amit műveltél vele.


Komolyan az ilyen bunkó férfiak hogy találnak állandóan csajokat.

2021. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapja nem voltál elfoglalt? Mi a fenének hülyítetted eddig ezt a lányt?

És ahogy most szakítottál, hát, arra tényleg nincs jobb szó, mint hogy gyökér vagy.

2021. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú te ,egy igazi gyökér vagy!

Annyira hogy még gerinced sincs!

Normális vagy mondd csak?

Nem lehetett volna normálisan leírni neki a dolgot?

Ja nem ,könnyebb volt letiltani mindenhol a f...ba.

Mert neked ez így jobb,így kényelmesebb.

Nem csodálkozom már hogy a sok csaj már csak szórakozik normális ismerkedés helyett.Az olyan emberek miatt mint pl nem akarok mutogatni...

Csoda hogyha egy nő sem akar normálisan ismerkedni.

Szégyelld magad!A helyedben elsüllyednék jó mélyre!

2021. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!