Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik egyik napól a másikra leléptek online ismerkedés során, tiltották az illetőt, akivel leveleztek, stb. , mi vezetett ehhez a lépéshez, milyen előzményei voltak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit sem bántátok utána, nem volt bűntudatotok? Nem gondoltatok abba bele, hogy érezheti mégis magát az, akit így hagytatok faképnél?


Természetesen azokhoz szól a kérdés, akik hosszabb levelezésbe bonyolódtak, amely hetekig, akár hónapokig tartott, és azután döntöttek a köddé válás mellett.


Én most vagyok túl egy ilyenen, és higgyétek el, hogy nincs annál rosszabb, mint mikor látszólag minden passzol, még csak egy kis idő választ el az élő találkozóig, majd a másik fél gondol egyet, szépen eltűnik, de úgy, hogy le is tilt, hogy még üzenni se tudj neki.



2018. jún. 19. 14:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Igazi gerinctelen féreg viselkedés. Tapasztaltam már ilyet sajnos. Én sosem tudnék ilyet tenni senkivel.
2018. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Kiderült a csajról, hogy van pasija. Letiltottam mindenhonnét.

A csaj húzta az agyam, aztán megtudtam, hogy az akkori hétvégén egyéjszakázott egy sráccal. Szintén tiltottam.


Nálam léptek már le páran. Az oldalon is nemrég egy lány komolyabbnak tűnt, aztán nem írt. Rákérdeztem, hogy mizu és írt egy mellébeszélést.

Szerintem sok ember csak az időt akarja elütni az ismerkedéssel, de semmi komolyat nem akar.

2018. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Engem egy srác. Megunt. De nem tudom, mit várt. Ha minden nap azt kérdezi, mi volt velem, arra nem tudok nagyon izgalmas sztorikat írni, hogy ma Disneylandben voltam, holnap meg a Niagarához megyek.

Illetve tudok, de ahhoz az ő közreműködése is kellett volna. ;) Azt viszont nem adta meg.

2018. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 radioheadyendremény ***** válasza:
85%
Ezért kell lehetőleg minél hamarabb találkozni. Ott kiderülhet, hogy komolyan gondolja a másik az ismerkedést, vagy csak kihasználja, hogy valaki meghallgatja őt, hogy utána, mikor megunta a másikat, leléphessen.
2018. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Ritkán van olyan, hogy valakit hosszabb levelezés után tiltok, de annak nyomós oka van. Évekkel ezelőtt volt egy ilyen, az illető viselkedése elkezdett szélsőségessé válni, és számon kért, amiért van életem az interneten kívül is, és nem állok rendelkezésére állandóan online.
2018. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy lány akivel már a randit is lebeszéltük, aztán előtte egy nappal úgy döntött hogy töröl. Sőt olyan is volt, aki randi után tűnt el úgy, hogy előző nap még beszéltünk is és semmi szokatlan nem volt. Nem voltam szomorú, inkább olyan ezmegmiafene volt érzés kapott el. Kb 1 napig kicsit csendesebb voltam mint szoktam, aztán az élet folytatódik. Ha túl sokat ismerkedik az ember neten hamar túllép ezeken és felismeri mennyire nem valóságos az egész. Ezért is hagytam abba a netes ismerkedést.

Én nem szoktam szó nélkül, inkább megmondom, hogy miért. Olyat viszont csináltam, hogy 1-2 napi beszélgetés után nem írtam, mert addig is csak szenvedés volt meg semmi közös nem volt bennünk.

23/f

2018. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Igen tettem így (és tették velem is).


Én akkor lépek le amikor a beszélgetés fonalát a partner nem viszi tovább. Pl. Én stand upolok egész kisregényt írok, kérdezek és a válasz az "igen", "persze", "értem".

A másik az aki facebookon akar chatelni és nem képes felfogni, hogy nincs profilom azon a szutyok oldalon és nem is fogok a kedvéért csinálni. Ilyenkor jóeséllyel el sem hiszik hogy létező személy vagyok és vagy instant kukáznak vagy meghal a beszélgetés és én adom fel.

Aztán gyakorin volt hogy a levelezőtárs rám akarta erőszakolni a véleményét. Mindig úgy csűrte csavarta a beszélgetést hogy amivel nem értek egyet, beismerjem hogy de az úgy van. Ment a tiltás mert lefáradtam.

És még sok eset is van.

2018. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tiltottam le egy srácot hosszabb levelezés után, akkor ő maga kérte.
2018. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk nem kifejezetten előre lefektetett ismerkedések voltak, de én mindig csak olyankor tiltottam le a jóembert, amikor derült égből semmiből pucér fotót kért tőlem meg ilyenek. Mert ne már, ne nézzen ilyennek engem, amikor nem utaltam rá semmivel (előtte kedvesen, kulturáltan, nem szexuális témákról beszélgettünk, a profilképemen sem úgy vagyok felöltözve, mint vmi olcsó ribizli).


Egyéb esetben szánalmasnak tartom.

2018. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
A legprimitívebb dolog amit tehetsz az emberrel online. Sosem értettem. Élőben is megadja az ember az alapvető tiszteletet a másik felé azzal, hogy válaszol ha kérdezik vagy megszólítják, illetve ha nem akarsz a másiktól már semmit, akkor finoman de egyértelműen közlöd azt. Nagyon szomorú, hogy valószínűleg sokak számára ez csak azért megy élőben annyira jól, mert ott félnek a fizikai retorziótól. Itt meg csak kinyomod a csába és kész, megszabadultál tőle. Sosem csináltam még ilyet és nem is fogok, mert tudom mennyire megtudja mérgezni az ember lelkét ha ilyen módon utasítják el.
2018. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!