Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem hogy leléptem?

Figyelt kérdés

Otthon 100% ban ellátok mindent. Fözök, mosok, takarítok, párom 10 éves gyerekével törödök, dolgozok is.


Párom este hazajön már a sexet is elutasítja, semmi simogatás este hátatfordítva elalszik.


4 napja hazajöttem. Hívott hogy nemtudta kimutatni az érzelmeit és igazam van hogy így érzek. De hiányzok


2020. nov. 16. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Szeretem öt. Nem gond nekem ezeket a dolgokat megcsinallni. De kis szeretetre, kettesben töltött idöre nekem is szükségem van.


Multkor sexy alsónemüben mászkáltam Elötte és semmi.


Egyébként nem dicsekvésböl de szép is vagyok. Jó alak rendszeresen edzek, csinosan öltözködök stb.

2020. nov. 16. 19:11
 2/5 A kérdező kommentje:
Sex ha volt nagyon jó volt mindog. Oda- vissza harmónia. Ezért is nemértem mi ez az idöszak
2020. nov. 16. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Seksz-nek kell írni.
2020. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 :))) én is mindig így olvasom, ha magyar szövegkörnyezetben "z" nélkül írják.
2020. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni ennyiből. Tudni kéne, mióta tart ez a helyzet az ő irányából? Mit tettél azért, hogy megbeszéld vele? Mit válaszolt neked? Akkor kell lelépni, amikor már megpróbáltál mindent a változásért, és nem látod, hogy a másik fél tenne valamit.
2020. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!