Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ismerkedni egy 40 éves kisvárosi nő?

Figyelt kérdés
Ha nincsen választék a kisvárosban? Neten kívül természetesen.
2021. dec. 28. 14:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
A 18-as hülyeséget mond, de a 20-as versenyző sem különb aki a 18-as baromság ellentétét mondja fel. A valóság meg általában a kettő között van...
2021. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Mivel a normális, vonzó pasik a korosztályodban foglaltak, Bp-en se lenne több esélyed. Próbálkozz társkeresőn.
2021. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Ui: ha net kizárva, akkor társkereső iroda.
2021. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

20!


egy negyvenes férfit már papának hívnak. Egy 40-es férfi már nem fiatal, látszanak rajta az öregedés jelei. Egy 40-es férfi a párkereső piacon már már a hulladék kategóriába tartozik.


Igen, így van!

DE!!!! Ellensúlyozni tudja a nagyon sok pénz, gyönyörű kecó, luxus nyaralások ☺☺☺☺

2021. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Mièrt is hülyesèg, amit ìrtam? +5 èv a fèrfi javára teljesen normális, 10 èv sem vèszes, ha nem úgy nèz ki az illető, mint egy kupac trágya.
2021. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Edricus. Azt hiszem te egyáltalán nem vagy kompetens a témában, sem a korod, sem a párkapcsolati tapasztalatod nem elegendő ahhoz, hogy objektív véleményt alkoss. Tök szépen és diplomatikusan fogalmaztam, remélem nem sértettem meg az amúgy is érzékeny lelki világodat! :)
2021. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

26.


De az ilyen általánosító, dogmatikus szarságok ellen felszólalni, amiket a húszas meg a tizennyolcas írt, nem is szükséges.


És főleg nem te fogod ezt megszabni, bárki is legyél.

2021. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Èn viszont a #18-as vagyok, az emlìtett korosztályban..

Nekem te ne magyarázd meg a huszonvalahány èveddel, hogy nálunk mi hogy működik, kedves Edricus.

2021. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

24.


Persze, csak maradjunk már az átlag Béla, Feri, Tibi kategóriánál, meg az átlag Mari, Julcsi meg Timinél. Szóval nincs sok pénz, van egy 45nm2-es panel, egy 15 éves verda, őszülő haj, rosszabb esetben egy gyerektartás, volt asszony, hitel. Nos, ez az átlag, ebből van úgy 85% a társakeresőkön.


Átlag Julcsi meg magán hordoz 10-30kg felesleget, nem túl mutatós, anyagilag nem túl tehetséges, jobb esetben van neki egy 45nm2-es kecója, egy 15 éves verdája, rosszabb esetben van 1-2 gyereke, némi hitele. Rosszabb esetben nyögi az albérletet vagy a szüleinél lakik.


Aztán most már hogy ezeket elolvastad, Isten hozott a valóságban. Tehát egy ilyen 40-es férfiről beszéljünk, ne egy felső kategóriás IT vezetőről, akinek a legfontosabb a BMI indexe, meg hogy ne késsen el az oly divatos jóga szeánszáról. Van némi különbség.


Ha autót szeretnél venni, ne a Bentley-ket meg a Porsche-kat nézd, tudom hogy azok szépek, csak ha másfél milliód van, akkor ahhoz mér az elvárásaidat is. Jaaa, hogy egy 17 éves Ford Focus az neked nem tetszik, mert hogyy kopott már, sok is benne a km. Akkor busszal kell hogy járj. Vagy álmodozz!

2021. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

28.


Na, ez innentől mókás, előretört a negyvenes "Bezzeg mink vótunk katonák is (fel is mostuk kétszer a körletet), nem úgy, mint a mai nyikhajok" mentalitás, egy kis kapuzárásival kiegészítve :D

2021. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!