Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű hobbikkal érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű hobbikkal érdemes csajozni vagy eleve veszett ügy?

Figyelt kérdés

Azt látom tinderen, hogy mindenkinek valami nagyon különleges hobbija van. Ejtőernyős tandemugrás, travel addiction (valami nagyon messzi és marha drága helyre utazással), golfozás, sárkányrepülés, akrobatikus vízibalett a Jeges-tenger jégpáncélja alatt...

Ha mondjuk csak fortnite-ozni szoktam, vagy skandináv krimiket olvasgatok, filmeket nézek, meg évente két hétre elmegyek nyaralni egy közeli tengerpartra, felejtsem el a csajozást?



2021. dec. 30. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Most ez a kérdés csak vicc, ugye?

*facepalm*

2021. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnálom, de ha nem vagy minimum feketeöves karatebajnok, aki egy Francia Guyana-i, homokos tengerparton, légionáriusokkal harcolva, puszta kézzel töri a kókuszdiót a pina colada koktélhoz, akkor fölösleges csajozással próbálkoznod.
2021. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Az #egyszerűmelós, #egyszerűnettós után itt az #egyszerűhobbis :D
2021. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
#3: Érik már egy gyakoris fusion captain meme.
2021. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hát tinderkén mindenkinek álom élete van :) ott nem egy csóró, suttyó, alkesz, pesszimista, neurotikus és szorongó balkáni nép vagyunk, hanem egy csupa boldog emberből álló gazdag, ambíciózus társadalom!
2021. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a fortnite-tal igencsak veszett ügy, én is csak olyannal jönnék össze, a Genshin Impacttel vagy a The Witcherrel játszik...
2021. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nézz fel badoora. Na AZ hitelesebb képet ad a valóságról. Lecsúszottabnál lecsúszottabb, kiégett p.kat fogsz találni.
2021. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én makettezek. Van csaj, akit érdekel a haditechnika, és kb átlagosan néz ki?
2021. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem tinderen észre hogy ott minden csaj jól néz ki és jobbnál jobb helyen fotózkodtak. Badoo az hitelesebb ott nincs annyi filteres csaj jó háttérrel és egyiknek sem igénye a szőke herceg azaz ott több match lesz picivel és oda a fortnite elég lesz.
2022. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!