Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók! Hányadik egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Hányadik egyedül töltött szilveszteretek ez?

Figyelt kérdés

Szokásos szilveszteri rinya kérdés következik, még nem nagyon láttam😀


Hányadik éve ünneplitek egyedül a szilvesztert és mivel telik így ez a napotok?


Gondolom másnak is még magányosabb ez az este, mint az év többi napján, legalabb gyűljünk kicsit össze.


Jövőre már ti is párkapcsolatban szeretnétek lenni?


2021. dec. 31. 22:32
1 2 3 4
 31/38 VincentLaw ***** válasza:
100%
5. éve, habár nem egyedül szoktam tölteni, mindig haveri társasággal. Most összekötött szilveszter/lakásavató volt. Viszont jó lenne, ha már nem egyedül kellene mennem, de ebbe sok beleszólásom nincs.
2022. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Leírom mivel telt a szilveszterem, de kötve hiszem ilyet csinált bárki is és, hogy elhiszi amit leírok, ettől még így történt. Elmentem evezni van egy tengeri kajakom a Duna nincs messze mondom magamban nem fogom otthon ülve tölteni. Nagyon nem terveztem mennyit fogok evezni végül 40 km lett a táv, utána számolva. Este 5 óra körül szálltam vízre vissza felé éjfélkor a Duna közepén voltam jól lehetett látni, a tűzijátékokat a két parton. Nem jött volna ez az enyhülés akkor nem lett volna ez az evezés mint ötlet ilyenkor. (Tavaly volt, hogy többször elmentem elmentem éjszakai evezésre, de csak órás etapokra, de nem a 12. hónapban.) Meg egy 20 km is volt napközben bringával előtte, csak hogy kerek legyen a történet.
2022. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondok, még több van hátra mint vissza..., de oda is eljutok.
2022. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Első, de kapcsolatban sem töltöttük soha együtt. 21L
2022. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 moozygoo ***** válasza:
100%

27 éves vagyok, mindössze egyik szilveszter alatt volt párom, tehát 26-ot töltöttem szinglin egyedül.

Mondanám hogy jövőre szeretnék, de inkább elengedem ezt az egész párkeresést, sose ment és a folytonos kudarcoktól csak még szarabbul érzem magam.

2022. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt 30 vagy, utána meg már úgyis mindegy, lefő a kávé.
2022. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
35-Ugyanígy vagyok én is. Annyira gáz manapság a párkeresés, hogy szó szerint jobban érzem magam, ha nem foglalkozom az egésszel.
2022. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
#37 De ezt nem tudod megtenni, mert társas lények vagyunk. Szükségünk van fizikai/lelki érintésre. Csak "ideig - óráig" fog tartani, hogy keress társat.
2022. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!